MobileMapper 6, pierwsze wrażenia

Po pracy jest z Pro MobileMapper, których mamy pewną satysfakcję (nie wszystkie), w tym roku będziemy pracować z opracowanego modelu (0 przeprojektowane) nazwie Magellan MobileMapper 6. Oto pierwsze wrażenia:

Co sprawia, że ​​różni się od Pro

Najważniejsze jest to, że to już jest z systemem Windows Mobile 6, co całkowicie zmienia do scenariusza jak poprzednie miały swoje własne menu zamknięty dla urządzeń funkcji zbierania danychclip image0021 MobileMapper 6, first impressionscelów.

Posiadanie systemu Windows oznacza, telefony, które on funkcjonalność kieszeni wspierających powszechnie używanych programów jak Word, Excel, klawiatura wirtualna, (przynosi Office Mobile w zestawie) do internetu, oprogramowania firm trzecich, takich jak ArcPad lub GIS funkcje, takie jak Mobile Mapping.

Posiada również włączone 2-megapikselowy aparat z ekranem dotykowym, interfejs USB, elektroniczny kompas, mikrofon, głośnik, latarka LED, łączność Bluetooth, między innymi. Przynosi jak oprogramowanie mapowania Mobile, w tym przypadku w wersji 2.0. Kombinacja tych funkcji, może prowadzić do lepszych wyników, a przynajmniej uniknąć tendencji pierwszy: że urządzenie będzie ważniejsze danych.

Wady

clip image00332 MobileMapper 6, first impressionsDokładność przetwarzanie post spadł ten musi być postrzegany przez mnie. Z Pro można było zrobić korektę różnicowego i znaleźć promieniowe dokładności, które były między 40 a 80 centymetrów, to zakłada się, że z tym może być od 1 do 2 metrów, więc jest jeszcze dobry dla tanich geodezji w cenie, która wykracza od 2,000 dolarów wliczone w post-processing oprogramowania. Mimo, że wygląda lepiej w celach katastralnych lub łączenia z innymi metodami bezpośrednimi lub te pośrednie.

Inną wadą jest to, że nie mogą one funkcjonować jako baza, ale możliwe jest wykonanie przetwarzania końcowego z przechwyconych danych z bazy Pro MobileMapper

Fakt, że pochodzi z Windows, dodaje mu szereg zagrożeń głównie z powodu niewłaściwego użytkowania, takich jak zwiększona podatność na wirusy i skracać żywotność baterii. Oczywiście, trzeba zrobić więcej świadomości w personelu, że nie jest instrumentem dla muzyki, filmów lub przyjmować topless zdjęcia panny młodej. Nie jest PocketPC do surfowania po Internecie w obszarach z dostępem.

To powinno być słabsze niż profesjonalista, ale sugerują, że wsparcie spada od 1 metra nad chodnikiem, więc nie jestem w stanie udowodnić. Ani pochodzi z karty SD, należy zakupić oddzielnie, chyba że negocjacje ze sprzedającym.

Oczekiwania

Wiele, mówię ci jak wykorzystać je w połączeniu z nędznym Legend Garmin dla wsi użytkowania Pro MibileMapper i tachimetr do użytku miejskiego, ah, my również zastosowanie Fotointerpretacja gdzie jest zasięg rozmowy w Google’a sposób.

Przynajmniej ból głowy z Pro, który uruchamiany z karty pamięci SD, może być usunięta, bo choć był to błąd fabryczny spowodowane Magellan unii, obszar wsparcia zawsze przypisać go do wirusów.

Musimy również przełamać nawyk nie czytanie instrukcji, ponieważ na wejściu I uświadomić sobie, że w przycisk, jeśli nie odbyła kilka sekund jedynie zawiesza system (lub wyłączyć ekran), który spowoduje, że akumulator.

___________________________________

PS Kryzys w Ameryce Łacińskiej, w dalszym ciągu, w tempie nie wyciągniętych wniosków z Hugo Chavez wykonane w ostatnich 15 lat, i upór, że politycy nie trwał 30.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.