Miejsce CAD lub Rezygnacja CAD

To osiągnął już nowy numer AUGI świecie, z bardzo ciekawych treści, jak działa w programie SketchUp, pierwsze kroki. NET, a niektóre z Revit.

augiworld Destination CAD or Resignation CADTo zwrócił moją uwagę rodzaj analogii wykonane przez Marka Kiker, dotyczące wyboru docelowego dostosowanego do wyboru narzędzia CAD. Mimo że jego orientacja jest bardziej zaprojektować cel niż sprzedaż istniejącego celu, myślę, że to świetny artykuł, zakładam, że kiedyś narzędziowni będzie podniosły same. W przypadku, jeżeli byłoby to miejscowość turystyczna, jest fakt, w jaki sposób do zaoferowania podróżnika wybór jest nie dłuższy ścieżce niż czas pozostanie tam, gdzie trzy-dni-tych satysfakcje przewyższają oszczędności 6 miesięcy, gdzie dodatki, które oferowane są inne alternatywy nie brakowało, a przede wszystkim z doświadczeń I takie, które warto polecić go nie tylko do dumy, ale za to w stanie powtórzyć to jeszcze raz.

Nie mów tego, czy jest miejscem do życia, pracy i produkcji, podejście jest interesujące, szczególnie jeśli stosowane, bo chociaż dokument wydaje się być ogólne na dowolnej platformie CAD, pewien poziom błędu nie można zaprzeczyć, przy użyciu klisz i ich związek z marką.

  • Solidna Standardowy. Czy solidny format, dobrze przemyślane musi być zmieniane co 2375 rok? Wtedy można powiedzieć, że ponieważ speedraptor nazwie shapefile jest stosowany, to powinien być standardowa.
  • Aktualizuj oprogramowanie.Czy mówimy o liposukcji w latach parzystych lub zmieniających makijażu latach nieparzystych? Byłoby miło, gdyby nie wymagałoby podwojenia używania sprzętu i szalony sposób wiedzieć, która wersja dwg otrzymujemy od klienta.
  • Środowisko uczenia się. Całkowicie się zgadzam, masa AutoCAD ma wielką przewagę w zmniejszaniu krzywej uczenia się, inne mniej spopularyzowane musi walczyć z silniejszym z tym.
  • Sprzężenie zwrotne. Tak, ale lista życzeń jest długa zawsze.
  • Masz duży pas narzędzia. Okropny!
  • Support Team. Okay, wsparcia AutoDesk nie jest złe, bo ktoś jest prawie zawsze w pobliżu lub w internecie istnieje wiele chętnych do pomocy.
  • Sharing jest wyceniana. Kto docenia, ile minęło ewaluacji? … Oh, odnoszą się one do pat na odwrocie, zgadzam się.
  • Nie zadowalaj się być dobre, ale być najlepszym. Nie zgadzam się, ale nie chcę, aby pochylić. Oprogramowanie nie jest najlepszy do bycia najczęściej, wszyscy pamiętamy, Microsoft z jego ryk osła, że ​​Windows jakość została zagwarantowana przez udział w rynku, który kupił ich oprogramowania.
  • Pieniądze nie ma znaczenia. Człowiek, nawet gdy jesteś w podróży poślubnej, że miłość nie zna hipotecznych, pieniądze Rzeczywiście ważne w odniesieniu do zwrotu z inwestycji.

Poza tym, polecam lektury Świata AUGI, które uzupełnia różnorodność zasobów edukacyjnych dlaAutoCAD użytkownicy świadczone przez techników, które swobodnie powrócić do społeczności najlepszych z ich doświadczeń. Jeśli nie mają zarejestrowane, warto to zrobić.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.