Home > Microsoft wypuszcza TrueSpace

Microsoft wypuszcza TrueSpace

Spodziewam wielkie przeprosiny za przekleństwo, które mogą być obraźliwe w niektórych krajach, ale gówno to odpady, które Microsoft robi potężne narzędzie, które nabył 5 miesięcy temu z Caligari.

clip image0029 Microsoft releases TrueSpace

I dlatego wydaje się, że Microsoft shits spacery TrueSpace?

Bo to sugeruje prosty zamiar konkurować z Sketchup Google! które jest nazywane “sketchi“, Więc z dużym narzędziem solidnej do gier animacji, architektury i przedmiot modelowania to spodziewać marnować go dla ludzi ładujesz modeli 3D do Virtual Earth … Och! Te modele są wejścia z wysokiej rozdzielczości.

Nie będzie tych, którzy wierzą, że to dopiero początek i że Microsoft zamierza zrobić coś więcej z TrueSpace … Tak, proszę pana, nie przeczę, ale to może będzie konkurować z Autodesk?

Na pewno nie, jego kłótnia jest coś zrobić, aby poprawić atrakcyjność Ziemi wirtualnej. Niektóre z przyjemnością (nie, że kto kupił oprogramowanie) i podczas inni sugerują że odmiana wybór jest dobry, wielu nie wie, czego się spodziewać.

Ah, cechy konstrukcyjne dla gier 3D, planowane są do realizacji na Microsoft Second Life. Teraz, gdy jesteś w systemie Windows Vista i masz do pobrania automatycznej aktualizacji, rodzaj, który zajmuje dwie godziny, to proponuję żółty pies. Czy chcesz wprowadzić swoje drugie życie, czy nie zostały one skradzione swoje wirtualne pieniądze lub upewnić się, że wysoki avatar definicja nie jest w więzieniu?

Jakiś czas temu Microsoft nabyte Multimap, Niektórzy twierdzą, że miało to miejsce, aby dać makijaż mapPoint, odpowiednik zakup nowego Toyota dostać części zamienne dla Chevroleta.

W tej sprawie o TrueSpace, Pamiętam tylko, gdy Microsoft nabył FoxPro żeby umieścić logo i zabić go, aby zaoferować nam super dostęp.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.