Home > Merkaweb, atrakcyjne usługi hostingowe

Merkaweb, atrakcyjne usługi hostingowe

W tych dniach, prawie każdy ma bloga, stronę internetową lub nawet sklep internetowy. Mając go za darmo jest jednym z pierwszym przypadku, ale przychodzi czas, chcesz miećclip_image001lepsze warunki, domen i większa kontrola przechowywanej zawartości.

Istnieje również wiele możliwości zakwaterowania, tym razem chciałbym porozmawiać o Merkaweb, firma, która zapewnia Hosting usługi, ale w przeciwieństwie do wielu, posiada serwis i świadczy usługi w Hiszpanii i jest dobrze znane jako starych portali hostingowych od 2000 roku.

Spójrzmy na niektóre zalety Merkaweb, powody, dla których dziś trochę czasu od lojalności niepieniężny polecam Merkaweb jako atrakcyjna opcja dla Hosting.

1. Skalowalne Plany

Plany w zakresie od podstawowego ($ 3.89), planu zawodowego (€ 7,50) i plan (korporacyjnej 10.00 €). Usługi są prawie takie same, ale korzyści są widoczne w hostingu i zdolności przenoszenia pasma.

clip_image002

Wydaje mi się, że dla sieci, które jest wydajne, cena jak to jest całkiem osiągalne, jeśli dodatkowo będą świadczyć usługi w języku hiszpańskim i umożliwiają łatwą kontrolę.

2. Narzędzia budowlane sieci

Jedną z największych zalet jest to narzędzie do tworzenia WYSIWYG Web, co ułatwia pracę dla użytkowników bez większego kategorii kodu do budowy profesjonalnych witryn.

Ten twórca internetowa zawiera do 10000 stron, posiada kreator flash, a może prowadzić do zakupów on-line poziom. Warto przy zajrzeć na demo.

Również fakt posiadania usługi cPanel oferuje usługi ftp urządzeń do transportu, subdomen routingu i AWstats statystyk kontroli. Następnie, jeśli masz lepsze umiejętności kodowania może być łatwo montowane WordPress z ftp, albo w programie Dreamweaver lub nawet Frontpage.

3. Atrakcyjne warunki dla profesjonalistów

Jeśli masz bardziej zaawansowany poziom, np. autora strony, można uzyskać zwrot z takiej usługi przez odsprzedaży zarówno usługi domeny jak przechowywanie.

Fakt, że posiada cPanel jest wielką zaletą, ponieważ platformy te już przynoszą usługi, które byłyby trudne do zamontować je indywidualnie. Obejmuje to silnik MySQL do pracy spokojnie z php stron internetowych, dodatkowo wprowadza obsługę Postgre, montaż witryn geoprzestrzennych treści.

Przynosi również usługi takie jak fantastyczne, CGI i Pearl, jak w łatwy sposób zamontować na czatach, forach i wiki … Zauważ, że nawet ma wsparcie dla usług blogowania.

Tak, że jeśli ktoś wziął korporacyjną planu 10 € doskonale mogłoby to opłacalne, sposób, w jaki usługa jest skonfigurowana ułatwia bezpośrednio faktura dla klientów w celu odsprzedaży.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.