Martyn Day Gets wspólnotowy CAD Society Award

CAD Society ogłosiła dziś, że Dzień Martyn jest zwycięzca 2011 Society CAD Joe Greco Wspólnoty Award za osiągnięcia jako lider w społeczności CAD redakcji.

Martyn jest w branży od ponad 20 lat już od EDA Ltd. w Londynie, UK., Pisania, edycji i zarządzania Magazine Caddesk, CADD magazine, MicroStation użytkownika Europę, AEC Magazine oraz inne publikacje. W tym czasie zdobył uznanie na całym świecie w branży dla szczery ze swoim artykule redakcyjnym i jest jednym z najlepszych dyskutantów w branży CAD.

HomePageBanner Martyn Day Gets CAD Society Community Award

Carl Bass, prezes Autodesk, mówi, “Martyn był silny i szczery zwolennik dla społeczności użytkowników – mruk z dowcipu, który wypowiada się na to, co on wierzy w. Jestem bardzo zadowolony z tej nagrody nadane Martyn. ”

“Martyn zawsze imponował mi jego wglądu i nieubłagany poszukiwaniu prawdy”, powiedział Roopinder Tara, redaktor Tenlinks. “W branży, która często błędy zwykłe z ważnym, próbuje zaimponować przeciętność, i którego mistrzowie nadzieję, że to co stwierdził w zeszłym roku nie będzie pamiętał, jest Martyn wziąć je do porządku.”

W roku 2008, Martyn współzałożycielem X3Dmedia i rozpoczęła Develop3D magazyn we współpracy z Al Dean i innymi partnerami – publikacja obecnie uznawana za jedną z najbardziej rozpowszechnionych przemysłu i wysokich magazynów drukowanych i online jakości.

“Dzień Martyn jest agresywny i błyskotliwy adwokat dla użytkownika oprogramowania, inżynierii i wyjątkowa wśród swoich rówieśników, reseller. Jego pasja do narzędzi projektowania i ludzi, którzy sprzedają im zabłysnąć w swoim piśmie, “powiedział Randall Newton, Jon Peddie Research. “Dziękuję Bogu za Internet, w przeciwnym razie tylko Brytyjczycy będą beneficjentami jego bystrych spostrzeżeń. Wielokrotnie w mojej karierze, byłem redaktorem Martyn Day, partner biznesowy, a zawodnik. Jestem wdzięczny, że zawsze był moim przyjacielem. ”

Martyn studiował inżynierię i publikowanie w Oxford Brookes College i spędził całą swoją karierę zawodową realizuje, komentowania i pisania na CAD branż z ojczyzny w Wielkiej Brytanii.

Nagrody zostaną zaprezentowane na COFES (Kongres na temat przyszłości programu Engineering), w tym roku odbyły się w kwietniu 14-17 2011 w Phoenix, AZ. Wcześniejsze Laureaci tej nagrody to: Roopinder Tara, Richard Doyle Evan Yares, Michael Payne, Sean Dotson, Chris Yessios i wielu innych szanowanych przedstawicieli branży.

O CAD Society

CAD Society jest not-for-profit, stowarzyszenie przemysłu z celem wspierania społeczności i zachęcanie do otwartej komunikacji między tymi, którzy zarabiają na życie w branży CAD, w tym AEC, mechaniczne, produkcji i GIS. CAD Society jest dedykowany do tworzenia społeczności informacyjnej i poprawy narzędzi jej członkowie zatrudniają żeby im wykonywanie pracy. Osiąga się to poprzez zapewnienie otwartego forum komunikacji, który pomaga do oświetlania praktyki producentów z branży. To jest liderem w tworzeniu wytycznych interoperacyjności, które zachęcą producentów oprogramowania do tworzenia aplikacji, które mogą otwarcie akcji dane.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.cadsociety.org.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.