Home > Martyn Day Gets wspólnotowy CAD Society Award

Martyn Day Gets wspólnotowy CAD Society Award

CAD Society ogłosiła dziś, że Dzień Martyn jest zwycięzca 2011 Society CAD Joe Greco Wspólnoty Award za osiągnięcia jako lider w społeczności CAD redakcji.

Martyn jest w branży od ponad 20 lat już od EDA Ltd. w Londynie, UK., Pisania, edycji i zarządzania Magazine Caddesk, CADD magazine, MicroStation użytkownika Europę, AEC Magazine oraz inne publikacje. W tym czasie zdobył uznanie na całym świecie w branży dla szczery ze swoim artykule redakcyjnym i jest jednym z najlepszych dyskutantów w branży CAD.

HomePageBanner Martyn Day Gets CAD Society Community Award

Carl Bass, prezes Autodesk, mówi, “Martyn był silny i szczery zwolennik dla społeczności użytkowników – mruk z dowcipu, który wypowiada się na to, co on wierzy w. Jestem bardzo zadowolony z tej nagrody nadane Martyn. ”

“Martyn zawsze imponował mi jego wglądu i nieubłagany poszukiwaniu prawdy”, powiedział Roopinder Tara, redaktor Tenlinks. “W branży, która często błędy zwykłe z ważnym, próbuje zaimponować przeciętność, i którego mistrzowie nadzieję, że to co stwierdził w zeszłym roku nie będzie pamiętał, jest Martyn wziąć je do porządku.”

W roku 2008, Martyn współzałożycielem X3Dmedia i rozpoczęła Develop3D magazyn we współpracy z Al Dean i innymi partnerami – publikacja obecnie uznawana za jedną z najbardziej rozpowszechnionych przemysłu i wysokich magazynów drukowanych i online jakości.

“Dzień Martyn jest agresywny i błyskotliwy adwokat dla użytkownika oprogramowania, inżynierii i wyjątkowa wśród swoich rówieśników, reseller. Jego pasja do narzędzi projektowania i ludzi, którzy sprzedają im zabłysnąć w swoim piśmie, “powiedział Randall Newton, Jon Peddie Research. “Dziękuję Bogu za Internet, w przeciwnym razie tylko Brytyjczycy będą beneficjentami jego bystrych spostrzeżeń. Wielokrotnie w mojej karierze, byłem redaktorem Martyn Day, partner biznesowy, a zawodnik. Jestem wdzięczny, że zawsze był moim przyjacielem. ”

Martyn studiował inżynierię i publikowanie w Oxford Brookes College i spędził całą swoją karierę zawodową realizuje, komentowania i pisania na CAD branż z ojczyzny w Wielkiej Brytanii.

Nagrody zostaną zaprezentowane na COFES (Kongres na temat przyszłości programu Engineering), w tym roku odbyły się w kwietniu 14-17 2011 w Phoenix, AZ. Wcześniejsze Laureaci tej nagrody to: Roopinder Tara, Richard Doyle Evan Yares, Michael Payne, Sean Dotson, Chris Yessios i wielu innych szanowanych przedstawicieli branży.

O CAD Society

CAD Society jest not-for-profit, stowarzyszenie przemysłu z celem wspierania społeczności i zachęcanie do otwartej komunikacji między tymi, którzy zarabiają na życie w branży CAD, w tym AEC, mechaniczne, produkcji i GIS. CAD Society jest dedykowany do tworzenia społeczności informacyjnej i poprawy narzędzi jej członkowie zatrudniają żeby im wykonywanie pracy. Osiąga się to poprzez zapewnienie otwartego forum komunikacji, który pomaga do oświetlania praktyki producentów z branży. To jest liderem w tworzeniu wytycznych interoperacyjności, które zachęcą producentów oprogramowania do tworzenia aplikacji, które mogą otwarcie akcji dane.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.cadsociety.org.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.