Home > Martyn Day CAD Toplum Toplum Ödülü Gets

Martyn Day CAD Toplum Toplum Ödülü Gets

CAD Toplum bugün Martyn Day CAD editoryal toplumda bir lider olarak başarılarından için 2011 CAD Derneği Joe Greco Topluluk Ödülü kazanan olduğunu açıkladı.

Martyn İngiltere, Londra’da, EDA Ltd başlayan., Yazma, Caddesk Dergisi düzenleme ve yönetme fazla 20 yıldır sektöründe olmuştur, dergi, MicroStation Kullanıcı Avrupa, AEC Dergisi ve diğer yayınlar CADD. Bu süre içinde onun yazı ile dürüst ve CAD sektöründe en iyi Debaters biri olduğu için dünya çapında sanayi tanıma topladı.

HomePageBanner Martyn Day Gets CAD Society Community Award

O çok Martyn verilen bu ödülü görmek için memnunum inandığı ne için dışarı konuşuyor zekâ ile bir cimri tip – Carl Bass, CEO, Autodesk, Martyn kullanıcıların toplum için güçlü ve açık sözlü savunucusu olmuştur “, diyor. ”

“Martyn hep anlayış ve gerçeği amansız arama beni etkiledi,” roopinder Tara, Tenlinks editörü söyledi. “Bir endüstri olarak sık sık hatalar önemli olan sıradan, sıradanlık ile etkilemeye çalışır, ve kimin şampiyon geçen yıl hatırlanacak olmayacak belirtilmiştir ne olursa olsun, göreve onları almak için Martyn var umuyoruz.”

2008 yılında, Martyn X3Dmedia kurucu ve Al Dean ve diğer ortaklarla işbirliği içinde Develop3D dergisi başlattı – bir yayın artık sektörün en yaygın ve yüksek kaliteli baskı ve çevrimiçi dergilerinden biri olarak kabul.

“Martyn Day onun arkadaşları, satıcı arasında benzersiz, mühendislik yazılım kullanıcı için saldırgan ve parlak savunucusu ve. Tasarım ve onun yazılı parlamasına satmak insanların araçları olan tutkusu, “Jon Peddie Araştırma Randall Newton, dedi. “Aksi takdirde sadece İngilizler onun keskin anlayışlar yararlananlar olacaktır, internet için Tanrıya şükür. Kariyerimde çeşitli zamanlarda, ben Martyn Day editörü, iş ortağı ve rakip olmuştur. Ben her zaman arkadaşım olmuştur minnettarım. ”

Martyn Oxford Brookes Üniversitesi’nde mühendislik ve yayıncılık okudu ve, takip yorumlama ve İngiltere vatan gelen CAD sanayi yazılı onun tüm profesyonel kariyeri geçirdi.

Ödül sunulacak COFES (Mühendislik Yazılım Geleceği üzerine Kongresi), Scottsdale, AZ 14-17 Nisan 2011 için planlanan bu yıl. Bu ödülü Geçmiş kazananlar şunlardır: roopinder Tara, Richard Doyle, Evan Yares, Michael Payne, Sean Dotson, Chris Yessios, ve diğer birçok saygın sanayi katılımcıları.

CAD Derneği Hakkında

CAD Toplum AEC, mekanik, imalat, ve CBS gibi CAD sektöründe kendi yaşam olanlar arasında topluluk ve teşvik açık iletişim teşvik amacı ile bir değil, kar amacı gütmeyen sektör derneğidir. CAD Toplum işlerini halletmek için bilgilendirici bir toplum oluşturmak ve üyelerinin istihdam araçları geliştirmeye adamıştır. Bu endüstri satıcılarının uygulamaları aydınlatmak için yardımcı iletişim açık bir forum, sağlayarak elde edilir. Bu yazılım satıcıları açıkça veri paylaşabilirsiniz uygulamaları geliştirmek için teşvik birlikte çalışabilirlik kurallar oluşturarak bir lider olmuştur.

Daha fazla bilgi için, bakınız www.cadsociety.org.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.