Home > Mapy w czasie szukaj lotów

Mapy w czasie szukaj lotów

Znajdź Google API nie jest zaskakujące w wielu biznesu. Segment, w którym nie było najbardziej udane w przypadku sprzedaży biletów lotniczych powietrza co wydaje się, że znalazł dobrego gospodarza.

clip image00143 The maps at the time of search for flightsW czasie I uznała, że ​​usługi te były niepotrzebne, bo jak operatorzy podróży istnieją, ale na co dzień pojawiają się nowe miejsca, i ja musiałem użyć jednego z nich na mojej ostatniej podróży, gdy zmieniłem plan podróży powrotnej do ostatniej chwili. Chociaż rozwiązanie lot mógł być rozwiązany przez mojego dostawcy podróży, mają tylko 40 minut, aby znaleźć hotel nie byłoby możliwe w przypadku braku tych miejsc, to tylko konieczne, aby ustawić datę, miasto i gotowe … do wyboru.

Zrobiłem rezerwację w niskiej cenie, lot spokojny, nie martwiąc się, że przyjdę do nieznanego miejsca przeznaczenia o 10 wieczorem.

Jednym z tych miejsc, z większą obecność w Hiszpanii jest Destinia oprócz prostego wyszukiwania lotu dodał dodatkową funkcjonalność Google API. Zobacz na przykład, jeśli szukam loty Madryt – Mallorca, Tylko wybrać szczegóły trasy i daty, liczbę pasażerów … i wciśnij pomarańczowy przycisk.

Poniższa mapa jest oparta na Google Maps API, która pokazuje, pochodzenia, przeznaczenia i prostą linię łączącą je.

clip image00225 The maps at the time of search for flights

Dodatkowo, można zobaczyć przydatnych informacji, takich jak strefy, czas temperatury i danych klimatycznych z każdego miejsca.

Podsumowując, większość integracji mapy, który jest ciekawy przez mojego powinowactwo z tematem, funkcjonalność strony jest bardzo solidny w poszukiwaniu różnych rozwiązań związanych z podróżami, takimi jak:

  • Plaże
  • Hotele
  • Mieszkanie
  • Cars.

Oczywiście, ma też tanie loty.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.