Home > MapJack, Google Street View geçti

MapJack, Google Street View geçti

MapJack Bu işlevsellik iyi bir miktarda aşıyor olsa da, Sokak Görünümü benzer bir uygulamadır. Bu Google’dan değil, ne de bu miktar milyonlarca yönetmek gibi Tabii ki, bu bir satın alma ya da ekonomik kriz hayatta hiç bir garantisi yoktur.

Şimdi, bu bir gelişme Google API üzerinde çalıştı ve Jack adlı bir karakterin güzel fikrine dayanır, böylece, sokakta bir tetikçi gibi görünüyor Google’ın karakteri biraz daha iyi “Jack görmek olacağını görmek” olduğunu Bu sanatçıların avantajlarını inceleyin.

Panoramik daha iyi kullanma

Üst izleyici üzerine kurulu Get Adobe Flash görüntüleyici, Ve Google görüşlerini daha iyi çözünürlüğe sahip. Zoom iyi bir yaklaşım vardır ve perspektif görünümü neden bozulma kontrol edebilirsiniz.

clip image001315 MapJack, surpasses Google Street View

Burada da projeksiyon kontrol edilebilir, parlaklık, kontrast ve görüntü kalitesi kontrol etmek için birçok özellikleri vardır. Ayrıca görsel ve manzara oluşturan görüntülerin ızgara gizleyebilirsiniz.

Daha iyi araçlar

Gelişimi üç kare (kare) gösterir, ancak sahip oldukları en iyisi dinamik olarak güncelleştirilen sağlayan, dikey ve yatay kenarları sürüklenebilir olmasıdır.

clip image002226 MapJack, surpasses Google Street View

clip image00417 MapJack, surpasses Google Street View

Üst kısmında enlem, boylam, yaklaşık yüksekliği, görüntünün tarih ve zaman adres ve url arasında geçiş yapar tıklayarak izlemenizi sağlayan bir simge vardır.

clip image00743 MapJack, surpasses Google Street ViewDaha sonra köşenin diğer araçlar, bir sonraki izleme kontrol önce görüntülenen haritalar dönmek ve görüntü kontrol sağlar. En iyi basit bir sürükle ile manipüle ve dinamik bir şekilde yukarıda üst görünümü değiştirir edilebilir bir görüntüleme koni vardır Jack’in şekil üzerinde olmasına rağmen. clip image0068 MapJack, surpasses Google Street View

Bu araçlar oldukça iyi olmasına karşın, bu kadar popüler yapmazlar veya çok iyi tanımlanmamış bir gelecek poz bazı yönü vardır:

Hiçbir sansür yok

Sapkın San Francisco parkları çim kız bulmak için adamak rağmen, çünkü bu bir avantaj çağrı yapamazsınız, bu araç plakaları ve insanların yüzleri taslak uygulanmadığı gerçeğini sonunda sona erecek bir talep üzerine etkileyebilir yoksul Jack ile.

Küçük kapsama

Şimdiye kadar, Amerika Birleşik Devletleri ve Tayland sadece şehirler vardır; göre yaratıcıları ‘Avrupa da dahil olmak üzere en kısa sürede daha çok yerde ulaşmak için umut rağmen. Google söyleyebiliriz çok kapsama sahip olmasa da, son zamanlarda Avrupa’da yayılmakta yapmaya ciddi girmek isteğini gösteriyor. Bu MapJack zaten uygulamıştır yerlerin listesi

 

 •  ABD, Lake Tahoe
 •  ABD, Oakland
 •  ABD, Palo Alto
 •  ABD, San Francisco
 •  ABD, San Jose, ABD
 •  ABD, Sausalito
 •  ABD, Yosemite Ulusal Parkı
 •  Tayland, Ayutthaya
 •  Tayland, Chiang Mai
 •  Tayland, Hua Hin
 •  Tayland, Krabi
 •  Tayland, Mae Hong Son
 •  Tayland, Pai
 •  Tayland, Pattaya
 •  Tayland, Phuket

Iş modeli herhangi bir netlik yok

Yolda sıcak noktalar ve otel dışında, trafik, niş pazar ve reklam olanakları hakkında fazla bilgi yoktur. Bu uygulama hakkında yapılacak çok şey olsa da, web haritanın düzeyde rekabet karmaşık ve çok taşır trafik bağlıdır. Onlar iyi fikirler satmaya başlayan sürece Bu yüzden güzel manzarası kimse hayatını nedeniyle ölecek. Belki de bu son dezavantaj Google altın elinde olmayan bir sonucudur ve göz başına dolar bir çift ile bir eşleme devi tarafından satın alınmadan biter.

Her neyse, bir çok yaratıcı bir fikir gibi görünüyor, biz para yapmadan, bu şekilde hayatta ne kadar süre görmek için şüphe parası vereceğiz.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.