Home > MapinXL, mapy z programu Excel

MapinXL, mapy z programu Excel

MapinXL to aplikacja zbudowana przez ARTICQUE zorientowane na ludzi biurowych, którzy nie są specjalistami GIS ale chcesz zaimponować z kolorowych map.

Spędzamy nasze życie próbuje połączyć nasze mapy do programu Excel, świadomy, że inni nie mogą być z dala od rozwiązań Microsoft i zrobiliśmy tysiąc sposobów rozwiązania go, importowanie danych, zmiany formatów, tworzenia połączeń danych, publikowanie usług itp. Być może z tego powodu, rozwiązanie wydaje się nam prymitywne w ich funkcji, ale dym (Hiszpański idiom: “fumada” w ten sposób sprawy: idea) Tego projektu opiera się na odwrotność z GIS (mapy z programu Excel), i to jest świetny pomysł.

clip image002115 MapinXL, maps from ExcelPrzeznaczony dla osób nie będących ekspertami w GIS

Wielu udanych firm zaczynają się prostych rozwiązań, to robisz, którzy projektowania tych narzędzi dostać się do głowy, który zarządcy zadaje sobie pytania, jak:

  • Dlaczego mam się pytać o mapę każdym razem do eksperta GIS?
  • Dlaczego on zawsze wysłać już za późno?
  • Dlaczego nigdy nie przegap błąd kolorowankę?
  • Dlaczego on przekonał mnie do inwestowania wiele tysięcy w rozwoju GIS i zawsze dbać, aby otrzymać je w formacie jpg w mojej poczty … i waży tyle megabajtów (Hiszpański Idiom: “Megas”) Jaki nie przychodzi?

MapinXL corporate design web mówi sama za siebie, to jest przez ludzi marketingowych dla siebie.

W środowisku Excel

Coś bardzo atrakcyjne dla tej aplikacji jest to, że jest zintegrowana w nowej karcie na Wstążce programu Excel, to jest bardzo intuicyjne, bo w tym momencie wszyscy przyzwyczaili się do tego środowiska.

Rzeczy wykonane przez MapinXL są dla użytkowników, którzy chcą generować malowane map do prezentacji, pobieranie z inicjatywą, że pewnego dnia Excel miał, ale tym razem można tworzyć nowych środowisk, edytować tabele, stowarzyszony z innymi tabelami, podkreślenia według kryteriów, w końcu staje się jasne grafika.

Głównym ograniczeniem jest, aby nowe mapy, ponieważ korzystają one dziwny format dzwoniącego VXF, co tylko wie jak wygenerować. Niektóre mapy krajów i podziałów wewnętrznych można pobrać za darmo, jeśli ktoś potrzebuje nowej mapy mogą go utworzyć, ale nie wyjaśniają słabym lub ceny.

clip image00384 MapinXL, maps from Excel

Wartość dodana

Cena 99 dolarów za licencję, które można nabyć za pośrednictwem systemu PayPal. Nie tak źle, dla firm, które mogą z niego korzystać w dziedzinie marketingu, takich kwestii, jak:

  • Mapowanie z klientami lub dostawcami
  • Plany ekspansji
  • Raporty dla inwestorów i partnerów

Dla wykonawczej, który spędził ponad 700 dolarów w pokazie danych, 1500 dolarów na laptopie, który podróżował 200 mil, aby przekonać swoich inwestorów, że jego miliony produkują … nie jest nieuzasadnione zainwestować 99 dolarów na tej zabawki i żądać jego dość Sekretarz dodać oczy namalowane mapy w raportach.

Rozwiązania takie jak to i Touche są najbardziej praktyczne widziałem na Geomarketing.

Web: MapinXL

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.