Home > Mapa z telefonii komórkowej

Mapa z telefonii komórkowej

Teraz, Amazon Kindle jest dostępna dla ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej EDGE / GPRS lub 3G, staje się interesujące wiedzieć, pokrycia te mają na świecie.

Aby to zrobić, Amazon dotyczy mapę, Które niemal przysiąc, że jest podawany z Otwarte Layers.

clip image001177 The map of the mobile telephony

Nie masz Europę, pozazdroszczenia, przywilejów, podczas gdy w dalekim Wschodzie wyróżniać Indii do pokrycia, Japonii, Korei i Tajlandii na 3G, gdzie chce Obama wydaje się, że nic lub jego połączenia nie mają tego rodzaju otwarcie.

Poniższa mapa jest z USA z zasięgu 3G w wielu miejskich miast metropolii.

clip image002119 The map of the mobile telephony

Przypadku strefy Karaibów jest ciekawa, Costa Rica z jego Stan telefonii odzwierciedla to, co wielu comment, awansowała w wielu rzeczach, ale dla telefonii komórkowej nie jest klęską (jak na Kubie?). Puerto Rico jest wyjątkiem.

clip image00385 The map of the mobile telephony

clip image00463 The map of the mobile telephonyA w Ameryce Południowej można zobaczyć, jak na południe Brazylii, Urugwaju i północno-wschodniej Argentynie mają najwyższe stężenie.

Jeśli byłoby to zmierzyć łączności w rozwoju lub dostępu, byłoby wątpliwe, co widzimy z Paragwaju, Peru i Kolumbii.

Ale i tak, zobaczymy czy Rozpalać staje się popularny wśród Latynosów, teraz, że istnieje tańsza wersja, która potrafi czytać w formacie PDF i blogów przez RSS bez konieczności płacenia za tego dostępu. To się okaże, czy obiekty przełamać bariery, takie jak ograniczony treści dostępne w języku hiszpańskim, jakość czytnika głośno w obcym akcentem i trochę zwykle czytać.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.