Home > Manifold CBS 9 … daha hızlı

Manifold CBS 9 … daha hızlı

16 Mart, bir var vaporware Manifold onun 9 yaklaşan öncelik hakkında konuşan bir basın açıklaması, yaptı dahainci sürüm ürün. Dediler ne göre, Manifold CBS 9 Bu 2009 yılı ilk yarısında piyasaya terk olacağını ve Chris C zaten bu konuda telaffuz.

İki yıl sonra, biz o kadar olmadığını biliyorum … ama biz eğilimleri görebilirsiniz ve gördüğümüz ilginç olan 8.09 den 8,24 ‘e sürümü.

Ne kadar Manifold 9 maliyeti olabilir?

Duyuru, Manifold 8 göreinci Manifold 9’ainci sürüm güncelleme arasında 50 $ ve 100 $ maliyet gerekir. Bunlar önceki sürümlerinde güncellemeler için bir artı sözü var, bu benim durumumda, bu yüzden maliyeti yuvarlak 150 $ giderdim varsayalım.

Biz sadece iki kullanılabilir aktivasyonlar, varsa biz 9 yükselttiğinizde açıktırinci sürümü bizim 5 önce aktivasyonlar … Hurra geri döneceğiz! düşük maliyetli yazılım.

Manifold 9 ne yenilikler var?

clip image0018 Manifold GIS 9... fasterOnlar yaklaşımı işlemciler Multicore çalışmak yönelik olacağını dışında, çok henüz söylemedim. Zaten 8incisürümü süreçleri tüketen pek çok kaynak nispeten basit hale NVIDIA Cuda kartları, bize görünen ile işlevselliği işlemi bulunmaktadır sadece bizim makine bir süper bilgisayar IS fakat yazılım yüksek verimli işlevselliği HAS olduğunu. Her şey birden çok işlem donanım yararlanma eğilimindedir ama yazılım geliştirme uygulanır.

Ve verimli alma süreçlerine bahsederken, demek ne yaptılar bir sayısal arazi modeli aldı demo 6 dakikaSadece yapılan ve gereken 11 saniye kendi uygulamak için birden çok işlem ile gönderme.

Bu gerçekten onlara geçen yılki Geotec kazanmak yaptıklarımızı, işlem süresi düşürmektir.clip image0024 Manifold GIS 9... faster

O Manifold bu üzerinde durulacak gibi görünüyor; istismar işlem hızı, iletişim 9 sağlayacak ekran kartları nitelikleri ile kabul tekrarlayan sorular çözme çok fazla yoğunlaşmaktadır nedeninci sürümü performans ve Nvidia kartlarının düşük maliyetli. Bu süreç ancak Manifold hemen hemen her şeyi yönetir ve muhtemelen IMS hizmetleri biçimi yayın potansiyeline uzanan, içinde. Haritası biçimi daha iyi yönetimi sadece içerecektir.

Şimdilik sadece bekleyebilir, bir 9 sürümü ama neredeyse gerçek yapılan bu eski rüyalar çok.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.