List do moich czytelników

My doceniać przyjaciół: po 925.41666666 days który rozpoczął publikację pomysłów w tym miejscu zwanym Geofumadas oraz w przededniu roku około zacząć chcę (i czuję zawdzięczam) wstrząsnąć kałamarz z wyraźnego kierunku czytelnikom .

W tych dniach trudno jest właściwe określenie termin czytelnikNie tylko dlatego, treści cyfrowe są przestarzałe w następnej chwili, ale dlatego, że te nowe formy, w której blog zaczęło być nazywane intelektualną produkcję, jest bardzo trudne do przełknięcia bez good lemon usta(Hiszpański Idiom: “limón de boca”, która nawiązuje w tym przypadku na jakość materiału zamieszczono). Pochodzę z pokolenia, które opublikowanych książek w drukowanych formatów, przechodzące przez redaktora, separacja kolorów, dane katalogowe, itp. przyzwyczajeni do przedstawienia ich do małej grupy osób: byłych kolegów z klasy w szkole, pracy i rodziny, które uczęszczają na 23 minut Impreza, pozostawiając z dala książce podpisał się pod ramię po szybkim uścisk, pocałunek w policzek. Następnie kilka przebywali, ci znany jako Czytelnicy że przed widząc książkę, wydawało się, że zna jej treści; z którym razem nie uboju uściski, podają sobie ręce, a dlaczego nie pocałunek (bardzo przyjemne). Oni “przeżuwać” książkę do koloru recyklingu, a następnie w kawiarni zbliżyć, aby dać powitanie podziw i ze względu na nadmiar odzieży leżącej już nie pocałunek.

Dziś wiele się zmieniło (przynajmniej dla mnie), webcasting to przyjemność z pomysłowości procedury, które dają z powrotem do treści w zaledwie kilka sekund. Ale aby to zrobić musieliśmy nauczyć się dziwne warunki jak Kanał RSS, 2,0, etykietka, Slug, ping, wiedząc, że do obsługi wielu zadań nie musi być znakami procentu (%), podkreślenia (_), znak (@); cytat Oceny nie mają już ten sam sens tekstu cytatu, zmiana redakcji wydaje się stratą czasu, protokół bibliograficzne cytatu jest proste url, tekst uwaga jest obrazą dla Cascade arkusza stylów (CSS). Wreszcie, wiele z Romans jest teraz przeszkodą.

Następnie Google Analytics nas sklasyfikować czytelników wśród tych, którzy wracają i tych, którzy przychodzą, aby rozwiązać taką sytuację, tych, którzy pochodzą z wyszukiwarek, a te, które dostęp bezpośredni; ci, którzy czytają nas otwarcie bloga i tych, którzy podążają czytników kanałów, przestarzałe tych plusk w programie Internet Explorer i maniaków surfowania z Safari lub Chrome. W tym wszystkim mieszać (Hiszpański Idiom: “bonche”, a nie lista przedmiotu niejawnych, z powodu jego wielokrotności kategorii) Kategorii możesz stracić cały dzień bez produkcji czegokolwiek próbuje zrozumieć trendy konsumenckie, co najmniej, w końcu skończyło się na rezygnację liczyć je jako prostych liczb.

Ale w tym wszystkim, korzyści przewyższają romans. Wiedząc, że czytelnik spędził ponad godzinę czytania procedurę to satysfakcję, wiedząc, że w mieście, 300 km od kogoś Lima łączy tygodnik czytać pali na wariata, uzyskać informacje od osób, które jedna przerwa anonimowość dzień zostawić komentarz nawet za niewinnego dni. To więcej, jest ekscytujące.

Dlatego też, aby nie kontynuować filozofowania, co wszyscy wiedzą …

Moje serdeczne podziękowania dla tych, którzy przyjęli tę przestrzeń, w 2,5347 rok, przyniosły jakieś korzyści z tych treści. Dla tych, którzy nadal są w anonimowości, wysłać ciepłe powitanie. Dla tych, którzy mają kontakt ze mną, a po ich kontakcie uważam, moi przyjaciele, moje podziękowania, ponieważ ich wiara była release me clip image002104 Letter to my readersniektóre osobiste treści, które przypominają nam, że w środku tej plątaniny geoprzestrzennych względem istniejemy.

________g! __________

editor@geofumadas.com

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.