Linux zawiera nowe narzędzie do rodzimej CAD

W przeciwieństwie do geoprzestrzennych obszarze, gdzie aplikacje open source przewyższają pozbawienia wolności, bardzo mało wolnego oprogramowania widzieliśmy dla CAD oprócz LibreCADinicjatywa, która ma jeszcze wiele do zrobienia. Podczas Mikser jest dość mocne narzędzie, jego orientacja jest do animacji, a nie CAD stosowane do inżynierii, architektury i budownictwa. Forma, jak wina i Parallels rozwiążą wieloplatformowe problem paliatywnej dla tych, którzy oczekują, aby pracować z Mac lub Linux, a jednocześnie AutoDesk zaczyna zwolnieniu wersje dla komputerów Macw roku 2010, Linux wydaje się brak takiego narzędzia jak AutoCAD lub Microstation. Po prostu są uwalniane Ares i Medusa które są bardzo dojrzałe narzędzia i kilka ze wsparciem dla Windows, Mac OS i Linux.

Bricscad już zapowiedziane, jednym z rozwiązań, które, choć powstała w IntelliCAD kilka lat temu, teraz jest niezależną platformą tego modelu może na swojej pozycji z całego świata przedstawicieli i obiecującego wzrost (100000 licencje). Istnieje wiele zmian na CivilCAD zarówno w geodezyjneObszar, w inżynierii i modelowania. Rozwiązania jak CivilCAD uruchomić na Bricscad rozwiązania wadę konieczności pełnej wersji AutoCAD do uruchomienia, kto wie, czy na długoterminowe mogliśmy CivilCAD dla Linuksa.

clip image002 Linux has a new tool for native CAD

Wśród najbardziej atrakcyjnych Bricscad V12 pracuje bezpośrednio na DWG bez potrzeby eksportu lub importu, nawet rozpoznaje formaty AutoCAD od 2.5 do 2010 (nie zawiera nowy format programu AutoCAD 2013 trudem przychodzi). Już w tych wersjach takie rzeczy jak parametrycznych ograniczenia są zawarte.

Fakt bycia wyjście z IntelliCAD, pomimo faktu, że nie jest już z nim, pobiera część spuścizny jako uznanie formacie DWG i utrzymać pracę logiki w wielu swoich procedur. Dlatego są LISP, BRX, ARX zmiany oraz w przypadku systemu Windows, VBA.

Pomaga to ułatwiają znaleźć użytkowników, którzy dominują narzędzia i zmniejszenia krzywej uczenia, to powiedział, że użytkownik AutoCAD jest już w nowym środowisku w tygodniu, bez konieczności intensywnego kursu. Beyond, Bricscad zrewolucjonizowa użyteczność z narzędzi takich jak quad, który zmniejsza liczbę kliknięć na powtarzalnym rutyny lub sugerowane przez przepływ pracy, zwłaszcza w modelowaniu 3D.

clip image0041 Linux has a new tool for native CAD

Rzeczy to ma, że ​​wyróżniają się:

  • Rendering jest na bieżąco, co oznacza pracę w zakresie projektowania i wizualizacji obiektów jest w stanie renderowania. W przypadku innych rozwiązań, jest to tylko możliwe, jak i tył ekranu w postaci obrazu.
  • Można edytować plików zewnętrznych warstw referencyjnych.
  • Możesz zrobić cieniowane cięcie (hatch).
  • Cięcia Sekcja w obiekty 3D z zawarte trójwymiarowa i w opcji do ponownego użycia w rysunku (nie tylko w układzie)
  • Możesz zmienić ustawienia arkuszy druku (klawiatury) jednocześnie, nawet skopiować właściwości z jednego do drugiego.
  • Wymiary są związane z wzorców, tak, że kiedy przenieść obiekt, wymiar zmienia się automatycznie bez edycji na węzłach. To może być wykonane nawet w przestrzeni papieru.

To niesamowite, jak to działa, z minimalnym wymogiem. W przypadku systemu Windows działa w 256 MB pamięci RAM, choć zalecane jest 1 GB, w przeciwieństwie do programu AutoCAD 2012 i 2013, gdzie 4 GB są sugerowane.

W systemie Linux, należy uruchomić na następujących dystrybucjach (lub wyższej): Fedora 14, openSUSE 11.3, Ubuntu 10.04

I za cenę: jedną piątą ceny AutoCAD.

Podsumowując uważamy, ciekawe informacje, Bricscad V12 dla Linuksa.

Tutaj można pobrać do badania

Tutaj można dowiedzieć się więcej o Bricscad

Tutaj możesz zobaczyć aplikacji opartych na Bricscad

Tutaj można pobrać go do badania

Tutaj można dowiedzieć się więcej o Bricscad

Tutaj możesz zobaczyć aplikacji opartych na Bricscad

clip image0051 Linux has a new tool for native CAD

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.