Home > Kryzys w Hondurasie trwa …

Kryzys w Hondurasie trwa …

Ci, którzy podróżują, pozostać tam, gdzie są, lotniska zamknięte, mój syn jest szczęśliwy, bo nie będzie musiał zająć jego egzamin. Sytuacja jest: Godzina policyjna dla więcej niż 24 godzin, nie ma biznesu, nie ma pracy, a nie rozwiązanie.

 

Reszta, po prostu kontynuacja tej samej powieści, w którym jego końce, każdego dnia są bardziej spolaryzowane … po prawie trzech miesięcy od jego początkowej iskry. Niebezpiecznie jest coś powiedzieć, bo sąsiad może być po drugiej stronie i to byłoby straszne złamać całe życie relacji tylko do wyrażenia szczerego uczucia. Najłatwiej jest myśleć, że Zelaya i Micheletti (jeden z dwóch) ma winę za wszystko, ludzie są tak, nasz umysł zabiera nas do uproszczenia skomplikowanych problemów i nasz mózg ułatwia zagadki obwinianie jednej osobie, małe grupy, daty , okoliczność, czy partia polityczna.

clip image001114 The crisis in Honduras continues...Robi odczyt ostatnich 50 lat, wszyscy wiemy, że rewolucje są niezbędne do tworzenia precedensów i dokonać istotnych zmian. Byłoby bolesne przejść przez kryzys bez tworzenia korzeni do niezbędnych zmian (które oczywiście istnieją) przed długu społecznego, który nie może być ukryte, szkodliwe zwyczaje polityków przyzwyczajone robić, co chcą, ograniczone wizje uczestnictwie budynek i przepaść między rzeczywistością a co sprzedają w puszkach do nas. Aby wprowadzić zmiany, musimy napisać, że zaproponuje, a dream … nie tylko do noszenia czerwony szal na naszej twarzy i białym T-Shirt (na zewnątrz). Awaryjny jest poza to, co jest wymienione na Wikipedii o tym słowa, które mają być używane jako języka Twister łatwe, ale nie jest tak proste, aby wziąć go w tym środowisku, bez dociskania.

Ewentualność… Nieprzewidziane różni się od możliwości, z formalnego punktu widzenia, ponieważ możliwość zawiera stwierdzenia lub propozycje, które są zawsze prawdziwe, jak również nie jest pewne koniecznie fałszywe, natomiast nie można powiedzieć, że propozycja jest uzależnione, czy jest tak zawsze.

Niektóre mogą być za 105 klucz, ze spokojem, że nie utraciły 125 kbps i wierząc, że “oni” powinni rozwiązać ich problem. Ale jesteśmy też człowiek w pożyczonym kraju, gdzie mamy rodziny i szczery przyjaciół, niektóre z nich łamiąc ich pierś z oporem, pozostałe w zbiorniku, który uruchamia przepływ wody; oboje świadomi swojej odpowiedzialności i przekonaniem. Dlatego nie możemy się oprzeć wrażeniu, ponieważ zasadniczo jesteśmy braćmi i sytuacja skłoniła nas do obrony myśli, że błądziły ich oryginalną ścieżkę (Hiszpański idiom: “soltaron la Tangente”) W czasie, nieznanego do nas.

clip image00274 The crisis in Honduras continues...

Tak czy inaczej, mamy nadzieję, że ta sytuacja nie kosztowało nas kolejne 12 lat wojny domowej w meandrujące rzeki Araute jest również, że nie należy tracić więcej członków rodziny, a raz na zawsze … te dranie osiągnąć porozumienie.

Po tym, doceniamy przestrzeń kryzys dał nam do zaproponowania, a jeśli to możliwe, łączenie, neuronalne łatki, które mają sens budować spójną wyjście do potrzeb, że nie mógł ukryć wszelkie tego hałasu. Chcielibyśmy również docenić, że niektórzy ludzie się na bok i zostawić pracy dla tych, którzy oczekują luka zapewnić pomoc … i oczywiście mam nadzieję, że do powrotu korzystających pieczone mięso z moim sąsiadem w piątek wieczorem.

Takie jest życie, utopijne jak ostatnim akapicie, real jako pierwszy i ekscytujące, jak, kiedy wciśnięty przycisk “Publikuj” … zaledwie 4 minuty przed power było.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.