Home > Kötü ziyaretçiler ile ne

Kötü ziyaretçiler ile ne

Popüler bilgelik ve dini metinlerin çoğunluğu kötü iyi işler ile yanıt gerektiğini göstermektedir. Bu tartışmak için zaman değil, ama blogun diğer taraftan, birisi size zarar yapmaya çalışıyor ne yapacağını bulmak zordur.

Bize bazı ipuçları Web 2.0 gezegende zararlı davranış dayanacak şekilde görelim

1. Eğer talan konum ne yapmalısınız

Bu her zaman kötü niyet ile olur açık olmalıdır, ilk şey iyi niyet varsaymak bu yüzden.

Ne gerektiriyorsa Bu kişiyi o bilmiyor ki ne yaptığını onun için ve sizin için zararlı olduğunu, ve bu sağlıklı bir yorum ile, ya da aşırma olduğunu sonrası veya başka bir yapılır bildirin olduğunu o da sensin.

Merhaba, ben sürekli malzeme yayınlamak için büyük bir çaba için teşekkür ederiz, ve diğer bloglar yayımlanan bazı mesajların, çok bu alanda çoğaltılmış olduğunu sevdim ki teşekkür ederim.

Ancak Google AdSense ve Google arama motoru onlara malzeme arama motoru daha düşük rütbeli yapımında çoğaltılamaz ve AdSense politikalarına aykırı yapar düşünebilirsiniz çünkü blogunuza ve özgün bir zarar yapıyoruz bilmeli.

Hatta bazı durumlarda biz bile nezaket söz yapmak olmadığını fark etmiş clip_image003özgün kaynak.

Bu yazının bir özetini yapmak uygun ve tamamen orada okunacak bir bağlantı bırakarak özgün kaynak söz olur. Özgün site yararlanma ve özgün içerik üreten devam etmek için onları motive.

Ayrıca iyi niyetli olarak değil, kopyala / yapıştır stratejisi ile söz, blogunuza bağlantı olanlara adanmış bir yazı bu mesajların söz yapabilirsiniz.

2. Biri saldırgan yorumlar çıktığında ne yapmalı

Internet kullanıcılarının bir sürü umut ne bulamadığı zaman bile gibi bir mesaj bırakarak alır, vardır:

Comentator: Robertito

e-posta: pel4amela@gmaiI.com

Hey! bok-yiyen, piç … nasıl bu programı kesmek … annen doldurmak bana gidiyoruz …

Ilk şey güçlü olmasıdır. Bir blog sahip bir halk figürü olmak gibi olduğunu, farklı kültürel düzeyleri tedavi altına hazır olmalıdır. Çoğu zaman yarı gerçek olabilir demek ve bizim ruh kurtulmak eğilimindedir ne çünkü Yani ilk şey, rahatsız hissetmek değildir.

Daha sonra her zaman yorumu silmek orada değil, size kurtarmak için stratejik bir yol Yorum taşımak için, ancak yıldız ya da özetleyen noktalar bırakarak özetleyen ile sansür kötü kelime.

Sonra bir kategorik bir şekilde, böyle bir şey bir yanıt bırakın:

Robertito Sevgili.

Ben senin yorum için teşekkür ederiz, ama herkes sizin bilgelik olduğunu hatırlatmak gerekir. Bu geniş kültürel potansiyele sahip çok kolay, biz hayat verdi görmek, ama öyleclip_image004şükran topluma dönmek için her zaman kolay değildir.

Bize web sitesi adresi vermek Yani, biz, yüksek kültür düzeyi, Internet üzerinde var olan yoksulluk memnun sizin gibi okuyucular tarafından takdir edilecektir böylece tanıtacağız.

Belki de hissediyorum ne kadar iyi, pusula okumak … ama değil. Hehe.

3. Başka bir yolu onların gün kadın yazar söz ve yemek göndermek için …

clip_image005Ve sonra ki:

Yüce Tanrım, ben bu piç söylemek istediğiniz tüm boş kelimeler için beni affet.

Başka öneri?

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.