Home > KD araçları, bahar kompresör

KD araçları, bahar kompresör

KD Araçları 1919 başladı, bu, neredeyse 90 yıl oldukça uzun bir süre var ve bu geniş bir çizgi ile devam etmiştir Ford Model T için bir vana powerlifter icadı ile tam oldu yeterince GearWrench ® olarak bilinen hatta çözümler sunmaktadır popüler.

clip image003169 K D tools, spring compressorBu işaret birçok otomotiv teknisyenleri sık sık tercih yüzden farklı uzmanlık seviyelerinde manuel kullanım aracı olarak makine mühendisliği bilinen; Bu popüler olan ile elde edilir daha kolay iş, daha verimli hale bir sonucu olduğu anlaşılmaktadır Bu hedefler için kullanım eğilim evrim uzun yıllar … Ben onun reklam gördüm, sonra bana onun süresi ile oldukça kabul ticari markasıdır şimdi ben 100,000 kilometre revizyona geliyorum benim kamyonun mekanik ile istişare ve onayladı ve garanti.

Durum için evrensel bir valf kompresör olarak bilinen kompresör KD 2078, hemen hemen herhangi bir araç için yararlıdır. Yay sıkıştırılır ise bu mühendislik tasarımı sabit uzunlukta tutar, ve yaygın silindir kapağı çıkarmadan dışarı almak için paralel bir şekilde vana sıkıştırmak için kullanılır bu yüzden.

Bu nedenle bahar kompresör ararken bu veya İngilizce’ye tercümesi gibi seviyor Bahar Kompresör, Çevrimiçi seçenekleri binlerce vardır. Bu elektro-mekanik mühendislik çeşitli dalları için geniş bir ürün katalog bulunabilir nerede Yani şu anda ben, SJ İndirim Araçları sunuyoruz.

clip image004119 K D tools, spring compressor

Bu sitenin en iyi Hanson, helicoil, Dağ, OTC, Sk el Araçlar, Robinar ve tabii ki KD Araçları dahil olmak üzere farklı üreticilerin, gelen çok sayıda ürün yaşıyor.

Alışveriş sepeti dahil ile bir kez bir arama yapılmış, bu web sitesi, çok pratik gösterir, belirli koşullar altında piyasa fiyatları, indirim ve ücretsiz kargo.

Her ürün bir üreticinin kodu, açıklama, ilgili ürünler ve tüm kullanıcı notunu üzerinde, bu nedenle bir arıyorsanız Bahar Kompresör, Bunu tavsiye ederiz.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.