Home > Jeoenformatik Mart, Açık CBS devam ediyor

Jeoenformatik Mart, Açık CBS devam ediyor

Zaten Jeoenformatik ‘bıraktı Bu ay baskı, Kapağı Alman şirketi GeoServe hizmetleri sunmak için bir eşik olarak İran’ın Güney bir Dijital Globe uydu görüntüsü içinde görüntüler. Süreklilik çok verilirönce yazılmış ürün ve eğilim, en azından bu yıl için, CBS uygulanan açık kaynak teknolojileri göstermek için çok açıktır ki mutluyuz, geçen ay onlar gvSIG söz ve şimdi bu tür kuantum CBS ve Calypso gibi diğer araçları odaklanıyoruz.

Makaleler

clip image00111 Geoinformatics March, continues the Open GISFLI-map 400 proje görüntülerde alınan yüksek hassasiyetli çekim.

O kadar gösterilene bir tavsiye okuma, biz (ya da ne alabilirsiniz sigara içme) Lidar olarak bilinen noktaları bulutlar yakalama teknolojisi uygulayarak.

clip image00112 Geoinformatics March, continues the Open GISReykjafik proje,

Grafiti ile mücadele için gps uygulanması

clip image00121 Geoinformatics March, continues the Open GISCalypso proje

Bu açık kaynak avantajları gösteren kapsamlı bir makale Alman’ın yerli yazılım hidroloji uygulanır.

clip image00131 Geoinformatics March, continues the Open GISGeoStack açın

CBS teknolojileri ve bu tür PostGIS, GeoGerver, GeoWebCache ve OpenLayers gibi uygulamaları kullanarak iyi seviyelere ulaşabilir şekilde uygulanan açık kaynak CBS yazılımı için tarafların toplama hakkında konuşuyor Sebastián Benthall ilginç bir pozisyon.

clip image00142 Geoinformatics March, continues the Open GISQuantum GIS 1.0

Bir önceki gvSIG makale tarzı bakımı, bu madde büyük detaylar bize, ne ve şimdi bu alanda en evolutioned açık kod yazılım olarak birçok kişi için görülen bu araç ne yapmaz yok.

clip image0027 Geoinformatics March, continues the Open GISAyrıca gibi diğer konular vardır:

  • İş lapa
  • GLONASS ‘zafer, GNSS güncelleştirme
  • Bir ScanEx şirket profili

Yazılım incelemeleri

Yüksek performanslı takımın keşif ile devam eden, bir GPS Magellan ProMark 500 yakalama ekipmanı yorum yapmak. “Olarak adlandırılan bu makalede, geri geleceğe“Yaklaşımı biraz pervasız olduğunu düşünüyor okunmalıdır.

Görüşmeler

clip image00151 Geoinformatics March, continues the Open GISNe MapInfo getiriyor

Bu yeni yazılım ve kesin satın alma sonra dikkate Yeni ayırma bahsediyor Pitney Bowes satıcıları ile bir söyleşi yer alıyor.

clip image00161 Geoinformatics March, continues the Open GISSağlam kitap olarak da bilinen tüm kara makineleri hakkında ile ilgili ilginç bir malzeme vardır.

Diğer göz ardı edilemez görüşmeler şunlardır:

· FME 2.009

· En büyük Cyclomedia ölçekli ekran

· Geoserve

Sütunlar

Önceki gibi sadece aynı, James Ücreti kısa ama içeriği derin bir şey yazıyor, bu durumda o mekansal analizi son kullanıcı masaya getirmek nasıl anlatılır.

Sonuç olarak, bu burada, size Geoinformatik beklediğiniz gibi okuma yüksek düzeyde olduğunu online versiyonu pdf ve indirilen yerel olarak dönüştürülebilir.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.