Home > Jakie nowości można AutoCAD 2010 przyniesie

Jakie nowości można AutoCAD 2010 przyniesie

Oto lista życzeń marzeniem dla użytkowników AutoCAD, które zostały wybrane do otrzymania najwięcej głosów w chcą głosowania listy niedawno promowany:

1. Ochrona dla rysunku w projekcie, W skrócie, że może chronić zmian do rysunku w “ostateczny” warunkach.

autocad 2011 2. Blok obsługi, Nie ma nowych funkcji, a skoncentrować bloku funkcji w jednym obsługi i bardziej praktyczne z edycji, takie jak możliwość, aby wyprzeć bloki, które nie są używane, zmiany pochodzenia punktu w sposób bardziej prosty, bez odbudowy i zastąpić blok, z możliwością ochłodzenia i przenieść pozostałe właściwości między istniejącymi blokami.

3. Możliwość wyświetlania w innym kolorze wymaganych wymiarów (Nadpisane), to pomoże dużo wiedzieć, czy wymiary są dobrze skalowane lub zostały zmuszone w sposób praktyczny.

4. Kontrola wyboru podczas zoom i pan są stosowane, To jest, gdy obiekty są wybierane i zoom / pan jest używany, to nie przegap charakterystyczny wybór podczas uruchamiania komendy.

5. Najlepsze narzędzia do zarządzania izometrycznym

6. Konwersja wielu linii tekstu Wielolinia

7. Poszczególne poziomy kolejności rysowania, To w celu sterowania wyświetlaniem obiektów porządek, zwłaszcza gdy są one wypełnione … może, że może być sterowany przez warstwy, a nie tylko o możliwość przedstawienia lub odesłać.

8. Opcja do oglądania korekty pisowni w prawym przyciskiem myszy, aby nie być w programie Microsoft Word, ale to straszne być uruchomiony ze sprawdzania pisowni w końcu.

9. Associate layerstate do rzutni

10. szybki podgląd tego, co znajduje się w warstwie, To z intencją, że menedżer warstwa może wyświetlić miniaturę. Byłoby to bardzo przydatne, gdy masz warstwy z niejasnych nazw bez zrobić “warstwa izolacji”

Więc jeśli AutoCAD realizuje to na 2010 wersji, do użytkowników konkurencji może wydawać się znajome elementy, takie jak “poglądów i modeli w 9th pragnienie “, oddzielenie operacyjnych komend i interfejs 4th pragnienie i podpis cyfrowy pożądania 1.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.