Home > Jak zmienić ikonę w Google Earth

Jak zmienić ikonę w Google Earth

Google Earth daje kilka predefiniowanych ikon, można zmienić lub zmodyfikować je, jeśli chcemy, choć nie zawsze jest to tak praktyczne powodu małej pojemności systemu dokonania wyboru przez atrybuty.

clip image00137 How to change an icon in Google Earth

Do tego zadania, musimy zrobić kliknij prawym przyciskiem myszy na warstwie, a następnie wybierz “Właściwości” w lewym okienku Następnie musimy wybrać “stylu udostępniania” opcji, gdzie możemy modyfikować.:

• Grubość linii

• Styl wypełnienia lub konturu

• rozmiar Label

• rozmiar Icon

clip image00227 How to change an icon in Google EarthW górnej części możemy wybrać inną ikonę, należy pamiętać, że jest to możliwe do określenia ikonę na adres naszego zainteresowania. Może to być adres internetowy lub lokalny plik, do tego możemy wybrać przycisk o nazwie “dodaj ikonę niestandardowy”.

 

W tym przypadku, chcę użyć mały świni figurę gospodarzem w Moje dokumenty:

clip image00315 How to change an icon in Google Earth

Tak więc, na przykład, jeśli chcemy zmodyfikować AH1N1 grypy mapa znajduje się na obszarze Meksyk (DF) … przy okazji, że kryzys jest złożony, purpurowe znaki odpowiadają potwierdzonych przypadków, natomiast różowe te symbolizują podejrzanych przypadków i jeden znak nie stanowią sprawy, ale wiele w tym samym społeczność.

clip image00410 How to change an icon in Google Earth

Ale zwracając się do pozycji, gdybyśmy zmienić ikonę, to może produkować wyniki przedstawiono:

clip image0058 How to change an icon in Google Earth

Jest jasne, że niezdolność Google Earth, aby konkretny wybór sprawia, że ​​niemożliwe do wprowadzenia świń w różnych kolorach, w tym samym czasie.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.