Home > Jak założyć sklep internetowy

Jak założyć sklep internetowy

Jakiś czas temu rozmawiałem z Regnów witrynę, która zapewnia drogę do sprzedaży online produktów dla producentów, za pośrednictwem witryn, które mogą funkcjonować jako gablot wystawowych dla produktów pobraniem lub na sprzedaż. Dodatkowo Regnow dostępny jest również do tworzenia sklepów internetowych, aby ułatwić wyszukiwanie produktów oraz jego wyświetlacz.

Działa to przez strony Konstruktor. Zobaczmy jak to działa pokazując jako przykład tworzenia egeomate sklepie.

Aby rozpocząć, musisz być zarejestrowany w Regnów, i dokonały relacje raz wewnątrz. Odbywa się to poprzez wyszukiwanie producentów lub produktów i zainteresowanie dla ARelationship, Czy firma zgadza możemy promować swoje produkty.

clip image0012 How to set up an online shop

Ale jest również pewna ilość produktów, które nie zajmują relacja; są to te, które w sklepie internetowym będą wyświetlane jako wyniki wyszukiwania według kategorii lub słów kluczowych.

1. Korzystanie z Site Builder

Site Builder Regnow ma to internetowa wersja tego oprogramowania, który pozwala stworzyć sklep z dynamiczną zawartością. Po wybraniu pojawi się panel z których możemy tworzyć strony i zorganizować je w spadku przeciągnij i środowiska, jest bardzo przydatny.

clip image0022 How to set up an online shop

Pomoc jest gotowa, ale celem jest w zasadzie w ten sposób:

  • Tworzenie witryny, skonfigurować właściwości, wybrać szablon i zmienić logo. Odbywa się to z górnym panelu.

clip image0031 How to set up an online shop

  • Następnie, tworzenie stron jest na panelu bocznym (dodaj stronę), a każdy z nich wskazuje na konkretne produkty lub istniejące poszukiwaniach jak najbardziej pobranego, oceniane najwyższej kolumna kategorie, itp.
  • Również w lewym panelu Home jest skonfigurowany, nagłówek, wskazując, które strony są wyświetlane iw jakiej kolejności można tworzyć linki do określonego adresu URL i wprowadzania wkładki html.

Poniższy wykres pokazuje stronę GIS, z poszczególnymi produktami mamy nadzieję pojawią się naprzód rozmieszczone, na przykład Globalny Mapper 12 jako że mają nadzieję na przycisk Pobierz, wyodrębnić i rozmiar obrazu.

clip image0041 How to set up an online shop

Cała strona może być skonfigurowany w godzinę. Jeśli strona nie wygląda tak dobrze, jest tylko skasowane i staje się jednym ponownie, na pewno pomoc jest bardzo szeroka.

clip image005 How to set up an online shop4. Dodaj do hostingu

To jest najtrudniejsze, bo nie ma dużo czytać na forach Regnów. Gdy strona jest zakończona, to pobrać z powyższego przycisku (pobierz), który spakowany w dół. To dynamiczna strona, dlatego zawiera tylko php i pliki JavaScript plusa niezbędne obrazów i nie można go zobaczyć, jeśli nie dostać się do strony lub użyć programu koncentruje się na tworzeniu stron.

Aby przekazać to zadbać, aby mieć wolne hosta, można to zrobić za pośrednictwem FTP, Dreamweaver lub bezpośrednio z kierownikiem Cpanel pliku.

*** To nie działa z hostingu jak Blogger ”

*** To nie działa także z miejsc znajdujących się na WordPress.com, ale to może z paid hosting zamontowany na stronach WordPress.

*** Musisz wgrać zawartość folderu, a nie folder tylko.

*** Jeśli chcesz przesłać ją jako stronę startową, wszystkie pliki i foldery muszą być w katalogu pubic_html; się, że sklep będzie pojawiać piśmie domenę www.tudominio.com.

Ale jeśli chcemy dodać w istniejącej stronie podkatalogu, a następnie utwórz folder w tym samym katalogu (public_html), które mogą być pliki do pobrania, Więc podczas wyszukiwania ścieżki www.tudominio.com / sklep, sklep internetowy, będą wyświetlane.

*** W zależności od użytego szablonu, należy dodać skrypt dla Google Analytics lub Woopra do monitorowania ruchu. Jeśli szablon ma nie nagłówek, musimy umieścić kod na każdej stronie php.

Jeśli dodatkowo chcemy poprawić drogę, może być utworzony przekierowanie lub subdomeny od administratora hostingu, w tym przypadku używam cpanel. Komenda Daję to taka, która tworzydownloads.egeomate.com w kierunku https://egeomate.com/downloads

clip image006 How to set up an online shop

Tutaj możesz zobaczyć eGeomate działającego sklepu.

clip image007 How to set up an online shop

Jak widać, RegNow ma wystarczające produkty do pobrania w CAD, GIS, Google Earth / Maps i obszaru inżynierii, aby skorzystać z tej strony ruchu. Większość z nich nie można wykluczyć w wersji testowych, a także optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest bardzo solidny i w konsekwencji wkrótce przyjeżdża z różnych produktów w Regnów cały katalog.

Idź do Regnów

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.