Jak Twój technologia będzie w 50 lat

Ponieważ pytanie to po prostu nudne, ale jako stwierdzenie byłoby bezsens. Jednakże, jest to z audaciousness książce zakupionego dziś w bibliotece. Został on napisany przez dziennikarza o imieniu Mike Wallace, którego intencją nie prowadzi nas do “czasu”, ale Oracle zachęca się zastanawiać, co może się zdarzyć w ciągu najbliższych 50 lat prowadzenia wstępnej retrospektywa, co się stało w ostatnich 50 tych. Wystarczy zapytać dziadka, czy wyobrażał sobie, że w 1947 roku nie będzie telefon komórkowy z tym aparatem, gdyż została wynaleziona w 1997 roku.clip image001 How will your technology be in 50 years

Tytuł książki jest “Widok na przyszłość naszego świata, w ciągu najbliższych 50 lat “I opiera się na wywiadach z osób, które wygrały nagrody Nobla w obszarze innowacji i naukowej były modele w różnych dziedzinach krakingu paradygmatów wiedzy. Paradygmaty rzeczywiście znane jako wspólnego zastosowania technologii, takich jak energia, telekomunikacja, medycyna, ekonomia lub bardziej ogólne określenie, osiągnięć naukowych.

Temat ten rozpoczął dyskusję z moim synem, który zastanawiał się, czy wiem, jak w przyszłości będzie po jej przeczytaniu. W końcu mieliśmy umowę: jeśli w ciągu 50 lat na, kiedy będę drapanie więcej niż 80 (jeśli dobrze rozumiem) i będzie osiągnięcie ponad 60, będziemy odkrywać w książce kurz z naszej biblioteki powrót do starożytnych Praktyka “czytanie”, patrząc przez jej stron i guffawing znowu razem … tak jak my dzisiaj, podczas gdy on był zabawy z jego nowego wydania magazynu Nintendo i mojej 6 lat córką było podniecony (Hiszpański idiom: “comerse las Uñas“) Przegląda kolejną okładkę magazynu, który zawiera znaki” Wysokiego School Musical “.

To będzie tak, ponieważ jest to technologia lekkomyślny powiedzieć, na przykład, w jaki sposób Google Earth być w ciągu 5 lat, lub ile GB pamięci RAM będzie AutoCAD 2015 wziąć na. Po prostu tylko trzeba zobaczyć jak wjak kartografii 60 lat temu. To z pewnością same prognozować o kolejne 50 lat.

Ale ta książka nie tracić czas jest. Tutaj możemy przeczytać różne opinie osób takich jak:

  • Vint Cerf, wiceprezes Google, znany jako “ojciec Internetu”
  • Kim Dae-jung, były prezydent Republiki Korei
  • Ronald Noble, sekretarz generalny Interpolu
  • Norman Borlaug, noblista, on się nazywa “Ojciec rewolucji na środowisko”
  • Craig Newmark, pionier Internetu i założyciel Craigslist

Opinie te mogą dać nam wielką motywację. Po tym wszystkim, jeśli czytać blogi jak ten, który teraz zaczyna ci prawie 32 minut … Tutaj zostawiam wam kilka linii świateł znalazłem atrakcyjny choć trudno ją całkowicie zmieniony:

Możesz połączyć swój samochód w nocy i ponownie naładować akumulator za pomocą energii elektrycznej, gdy energia w Twoim zakładzie ma mniejszy popyt.

Malcolm Bricklin, Subaru i Yoke America założyciel.

Gry komputerowe i Wirtualna rzeczywistość może tak poprawić ich jakość, że ludzie mogą znaleźć większość rozrywki tam, a nie podróże, czytanie, udział koncerty, teatr i inne rozrywki.

Gerardus ‘t Hooft, 1999 Physics Nobel

Przepływu kapitału i wzrost gospodarczy będzie mniej skoncentrowany na Zachodzie. Chiny i Indie mogą być równorzędnymi konkurentami, ale prawda jest taka, że ​​oni będą liderami w gospodarce światowej.

Wśród największych wyzwań będziemy konfrontacji w przyszłości leniuchowanie społeczeństwa miłości, nie będzie to styl życia i zachowania związane z gospodarczym wypłacalności, jak otyłość, stres i brak ćwiczeń.

To jest tak przyjemne czytanie, które polecam do następnej wizyty biblioteki.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.