Home > Jak przechwycić ekran iPada

Jak przechwycić ekran iPada

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

Żyjemy w czasach szybkiej żywności, wszystko jest na dobrej drodze, modułowe, skalowalne i względnego znaczenia. Tyle, że uczymy się rzeczy w locie. Po prawie sześciu miesiącach za pomocą iPada, dotarło do mnie, jak mogłem zrobić to, co na pulpicie jest nazywany “wydrukować ekran“Lub przetłumaczone na nasz język”złapać zrzut ekranu. “(*)

W jaki sposób odbywa się to w komputerze

clip image0011 How to capture iPad’s screenAby to zrobić z komputera, klawiatury pochodzi z wersji DOS z przycisku umieszczonego po prawej stronie, który sprawia, zatrzask i ma zastosowanie równieżKopiowanie Polecenie. Następnie, dla coraz prawdziwe zadanie, idziemy do programu naszego zainteresowania (farby, Word, Excel, itp.) i zrobić Edit / Paste lub alternatywnie Ctrl + V.

To jest tak podstawowa – nadto – Ale z żalu, który uzasadnia tę popołudniową kawę i pączki, nie wiedziałem, to przez długi czas, choć kiedyś 5-1/4 dyskietek na IBM 286 z pomarańczowym tonie w moim monitorze, które nawiedziło w prawo na siatkówka … inna historia.

Jak to się robi z iPad.

Zapewniam, że miałem kupić wniosek o 99 centów, bo nie nie znaleźć sposób. Ale to nie jest możliwe, że takie podstawowe rzeczy nie zostały wdrożone w narzędzie Steve Jobs urodził się geniusz, więc po kilku minutach poszukiwań w końcu znalazłam sposób.

clip image0031 How to capture iPad’s screen

clip image0041 How to capture iPad’s screen

Nie są wciśnięte jednocześnie przyciski oznaczone na zdjęciu. To sprawia, że ​​rodzaj blednąć w migotania, a następnie słychać dźwięk jak strzał kamery i to wszystko. Obraz jest zapisywany w aplikacji Zdjęcia z 1024 768 x pikseli.

Przeciągnij zdjęcia do komputera nie działa z kilka dni temu wyjaśnił procedurę, która ma zastosowanie do poruszania innych plików do komputera. W tym przypadku na IPAD jest połączony z komputerem, a obrazy uzyskuje się nawet wtedy, gdy były pobierane zdjęć z aparatu. Jeśli automatyczny kreator nie jest aktywna, należy użyć prawego przycisku myszy i wybrać Pobierz opcji zdjęć.

_______________________

clip image0051 How to capture iPad’s screen

Biorę ten problem promowanie kilka zdjęć z mojej córki, zrobione z Autodesk Sketchbook- Mam nadzieję, że się nie upaść przepustowość-. Chociaż Ipad wersja nie posiada wszystkich funkcjonalności pulpitu, muszę przyznać, że ma wielki potencjał. Moja córka została niemal wyjaśniając mi swój krok ewolucji po kroku. Użyłem go kilka razy na początku, ale potem wziął zwyczaj po próbie nauczania jej malować olejami, że prawie umarł z powodu jej alergii terpentyny.

clip image006 How to capture iPad’s screen

To była jej pierwsza próba.

clip image007 How to capture iPad’s screen

Jest to klasyczny, teraz chcę zobaczyć ją w ten sposób z akrylu.

clip image008 How to capture iPad’s screen

W tym poprosiła mnie o pomoc dotknąć ryby … wtedy wiedziałem, że to jest zapisywane jakowarstwowy złożyć, bo cierpi na chwilę do bańki, które powinno dotknąć.

clip image009 How to capture iPad’s screen

Z tym, że pokazał mi, że w nowe szczotki są ładowane jako wersję plugins.

clip image010 How to capture iPad’s screen

_______________________________

clip image011 How to capture iPad’s screen

Ta ostatnia została wykonana razem na Boże Narodzenie, kiedy nauczył ją podstaw. Chociaż z powodu mojej ignorancji, zrobiliśmy wszystko, co w single warstwa jakbyśmy używali MS Paint, znalazła i pokazała mi, że można to zrobić na osobnych warstwach.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) capturar un pantallazo: Ten żargon jest tłumaczone bardzo podobny sposób: “złapać zrzut ekranu “

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.