Jak naprawić ekran, jeśli to jest przekraczana o 90 stopni

I nie wiem, czy to się stało z jednym z was, to jest pierwszy raz to widzę, ale nie wiedząc, w jaki sposób można to zrobić, zrobiłem screen być przekraczane o 90 stopni. Najwyraźniej nie wszystkie komputery mają tę właściwość, ale na samotnej hotelu w nocy, bez internetu to jest śmiertelne.

I konsultacje z tymi, na boku, którzy oglądając mecz piłki nożnej i dali mi trzy rozwiązania:

1. Po pierwsze: Zadzwoniłem gmina technicznej; spędził pół godziny szukają różnych sposobów, aby rozwiązać problem, a następnie w końcu zamknął drzwi i powiedział:

Cholera!

Następnego dnia wziął go sformatować, zapłaciłem 45 dolarów za to.

2. Second powiedział mi, że był tak, pracuje dwa dni z głowy krzywym, wszystkich tych, których prosił, nie wiem jak to zrobić, po prostu rzucić się śmiać. One nawet uścisnął ją mówiąc, że niektóre tabletki miały tę funkcję, aby pomieścić w zależności od położenia. Wreszcie ktoś naprawił, ale nigdy nie wiedział, że tak.

3. Trzecie powiedział, że technika tak ułożone to jeden dzień, naciskając kilka przycisków kontrolnych, nie wiem więcej. Nazwał dziewczynę, ale ona nie odbiera telefonu komórkowego …

Nie trać więcej czasu, to w jaki sposób:

Naciśnięcie ctrl + alt klucz i klawisz strzałka kierunku. Jeśli naciśniesz prawo do przekraczania do 90 stopni, a po lewej krzyż do -90 i oczywiście, jeśli umieścisz góry (top) umieszcza na ekranie w normalnej pozycji.

clip_image002clip_image003

Jeje, zakładam, że przejście urządzenia mogą służyć do zobacz zdjęcia dziewcząt w pełnym rozmiarze.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.