Home > Internet bağlantısı olmadan kullanım için Google Earth taşınabilir,

Internet bağlantısı olmadan kullanım için Google Earth taşınabilir,

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumlar okuyun.

Son zamanlarda Google bahseder dahil olmak üzere lisans için bazı değişiklikler yapılmış:

clip_image0011. Taşınabilir sürümü başlatın

Bu, elektrik veya bağlantı kaybı içeren doğal afetler, gibi amaçlar için teşvik edilmiştir. Bu durumda bir USB disk veya VMWare kullanarak bir bölüme koymak için bir sürümü var.

Ayrıca Google Earth Taşınabilir veri intranet servis edilir yapabilir sınırlı bant genişliği internet erişimi, olan kurumlara alternatif olarak önerilmiştir. Hiçbir bağlantısı yoktur alanlarda bilgiye erişim şöyle dursun.

clip_image002Google hala söz etmez Bu sürüm fiyat, ne de bu sürümü sadece olan maliyet gerçekten gerektiren konum ne bağlıdır Google Earth Kurumsal kullanıcılar için ise tebliğ, bu gelir daha yararlı SW, daha fazla para ödemek için gereklidir (*.) (Bu ama bu görüntü çok göstermektedir olmamalıdır)

Enterprise sürümü İstemci, Sunucu ve Fusion uygulamaları içerir, şimdi de taşınabilir uygulama eklemek gerekir. Çok ilgilenen varsa tabii ki, olabilir sormak satın alma formları ve fiyat, bu açıkça diski sağlamak yapar.

clip_image003

2. Google Earth Plus ücretsiz oldu.

Bir süre önce, bu sürüm için, yıl başına 20 $ ödenmiştir 2008 yılı sonunda bu maliyet özellikleri ücretsiz sürümü bir parçası haline yaparak ortadan kalkmıştır.

3. Google Earth Pro 100 $ oldu.

Plus sürümü maliyeti ortadan ise bu lisansın normal maliyeti $ 400, Google, bu bazı karşılığında bir adım daha ileri gitmek için 20 $ ödemişti olanlar teşvik etmek, sadece 100 $ için geçici olarak Pro sürümü sunulan ekstra işlevsellik.

Bu lisansın en çekici arasında shp ve. Sekmesi. Veri alabilirsiniz olduğunu, ve tabii ki, 4.800 piksel görüntü çözünürlüğü alabilirsiniz. Kapsama aynı olmasına rağmen bu sürümü ile yüksek çözünürlüklü kapsama daha var varsayalım, çünkü bu konu, birçok kişi karıştırmayın yapar.

TERCÜME NOTLAR:

(*) Altı çizili ifade argo İspanyol ifade en yakın açıklama: “depende del sapo, o de la pedrada”.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.