Home > Instalacja WordPress, przed 5 minut

Instalacja WordPress, przed 5 minut

WordPress jest platformą, na której montowane są dużo blogów, zazwyczaj te, które, po tym jak z darmowymi dostawcy-jak Blogger-, chcą mieć lepszą kontrolę ich przestrzeni.

Mówi się, że jest to potrzebne tylko 5 minut do instalacji, ale zrozumienie, że trwa kilka godzin raz pierwszy. Dzieje się to za każdym razem robię to jeszcze raz, tęsknię kroku, więc czuję, że powinienem napisać to nazwać siebie, gdy są potrzebne, ponieważ z wielu wpisów w tym blogu. Teraz rozwinęła wiele prostotę e-administracji, w tym poszukiwaniu plików, instalacja plug-in, szablony i nową wersję za aktualizację. Chociaż wolę kontynuowania danych monitorowania z lokalnego menedżera FTP jak Dreamweaver i pisania bez połączenia przy użyciu żywo writter.

Przyjrzyjmy się w tym przypadku kroki prowadzące do słynnych 5 minut:

1. Zagadnienia wstępne: Aby korzystać z WordPress, musisz mieć opłatę domeny i hosting, ale zrozumieć jego pracy należy najpierw założyć bloga na WordPress.com, co jest za darmo, ale pod subdomeny. W tym przypadku pokażę przypadku Geofumadas.com ‘s zamontowane na Cpanel i zarządzane z programu Dreamweaver.

2. Pobierz WordPress. Bez większego zwrotu, ty musi pobrać ze strony WordPress.org, nie zawsze jest ostateczna wersja. Następnie folder, że mało. Formacie zip musi być nieskompresowany.

clip image001279 Installing WordPress, before 5 minutes

3. Konfiguracja FTP. W tym celu będziemy korzystać z programu Dreamweaver, przed Macromedia, teraz Adobe.

Po pierwsze, pozwala utworzyć połączenie FTP do mojego konta Cpanel, gdzie mam wykupiony hosting. Nazwa użytkownika i hasło, w tym przypadku są fikcyjne, ale muszą mieć podane przez dostawcę hostingu.

Od Dreamweaver, wybierz Serwis> Zarządzaj serwisami. Następnie wskazuje, że będziemy tworzyć nową witrynę.

W Panelu, jesteśmy zainteresowani w zaawansowanych opcji Informacje lokalne kategoriaclip image002206 Installing WordPress, before 5 minutes

We wskazać nazwę, w tym Geofumadas przypadków

I lokalny katalog, który może być w tym przypadku “Moje dokumenty / webgeofumadas”

Następnie w kategorii zdalnego zarządzania wybieramy:

Typ: FTP

Nazwa mieszkania: geofumadas.com

Użytkownik Cpanel: geo

Hasło de Cpanel: Fumadas21

Cpanel Hasło: Fumadas21

Jeśli test Przycisk reaguje dobrze, że jesteśmy na dobrej drodze, jeśli nie, to może być problem, firewall czy mamy złe dane użytkownika i hasło.

Po zakończeniu wybierz opcję Dobrze, A następnie zrobić.

4 Upload WordPress.

Jeśli połączenie jest w porządku, kiedy nacisnąć zdalnego połączenia widzimy przestrzeń płacimy wszystkie jego wnętrzności.

Należy ukarać ściągnąć public_html folder Pobierz pliki przycisk, a następnie widzimy tego katalogu na naszym dysku lokalnym, a tam umieściliśmy wszystkie foldery i pliki z pobranego skompresowanego WordPress. (Nie folder), ale jej zawartość.

Aby przesłać, wróć do programu Dreamweaver, w której z pewnością możemy go zobaczyć, wybieramy wszystkie te pliki i przesłać je z zielonego przycisku umieścić pliki.

clip image003157 Installing WordPress, before 5 minutesTo musi mieć cierpliwość, ponieważ jest sporo plików, a więcej niż jedna może zająć trochę czasu w zależności od typu połączenia masz.

5. Sprawdź, czy wszystko poszło w górę.

Często zdarza się, że są problemy podczas instalacji, ponieważ plik nie został skopiowany, więc należy sprawdzić, czy wszystko poszło się całkowicie.

W tym celu wybierz public_html Folder, należy kliknąć prawym przyciskiem od myszy i wybierzsynchronizować opcja.

Dzięki temu system będzie wyglądać, jeśli istnieją pliki, które nie są do góry, a wreszcie prosić o możliwości aktualizacji lub pojawia się wspaniałą wiadomość, że nie ma nic do synchronizacji. Nie rób tego z FTP Manager, może być trudno wiedzieć, czy wszystko jest w porządku, chociaż jest oczywiste, że z Cpanel mogą być wykonane jako sprężony i rozpakować tam.

Oto słynne … 5 minut. Zobaczymy, w innym wątku.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.