Home > INPOSITION Dergisi

INPOSITION Dergisi

Bu Hollanda’da merkezi Sokkia ve Topcom Avrupa’da bölgesel temsil, şirketler tarafından yayınlanan bir dijital dergi adıdır.

“Sloganı ile, aynı anda Hollandaca ve İngilizce yayınlananprofesyonel konumlandırma Dergisi“, Içeriği bir ürün sadece katalog ötesinde konunun profesyonel bir uygulama için topografya oldukça ilginç makaleler içerir.

Tartışıldığı gibi birçok şirket zaten iyi sonuçlar ile bu dergi biçimi kullanın. Başından itibaren ben karmaşık ikonografi olmadan basit bir biçimde sevdim.

Düzeni kusursuz, kullanılabilirlik yaklaşımın üç seviyeleri ile, oldukça iyi. Birincisi, hızla gezinmek için iki sayfa ‘görünümü, bu da henüz sol panelde kapatarak, biz okunabilir içerik yapan üçüncü bir yaklaşım, çok okumak ama olamaz rağmen tek bir tıklama, bir ikinci düzey gösteren bir sayfa görmek sağlar düzenli boyutu monitörde.

clip image001255 INPOSITION Magazine

Ancak bu bayağılık vardır; iç içerik sonra, sadık kullanıcılar veya potansiyel en Topcom ve Sokkia marka için ilk etapta, değerlidir egeomate mekansal veri yakalama alanında konuları genel kullanıcılar. Burada ilgi konularda hızlı bir bakış:

clip image002184 INPOSITION MagazineHaber 

Bu bölümde var yenilikçi ekipman ilk manzarası, ama açıklamalar kısa düşüyor, ben yakın gelecekte görmeyi beklediğiniz teknolojiyi takip etmek kadar kötü değil:

– Sokkia SHC25A colector
– Topcom El FC-25A denetleyici

– ScanMaster 2.0 yazılımı
– IP-S2 HD Mobil Haritalama
– GNSS GR-5 alıcı

Mobil topografya geleceği Haritalama.

Sander Jongeleen bir makale hatırlatıyor ve mobil yakalama teknolojileri tazeledi gelecek ama topografya yerine mevcut artık. Bu arada sensörleri ve saha ve ofis işleme taramak için kullanılan teknikler gösterilir.

clip image003139 INPOSITION Magazine

clip image00497 INPOSITION MagazineDiğer konular:

  • Antarktika de Touchdown. Haritacılar ‘tehlikeler aşırı koşullarda kaşifler gibi sıkışmış.
  • CBS VERİ geliştirilmesi. Ceza Olgu.Bu soruşturma suç amaçlı verilerin yeniden görmek artık şaşırtıcı değil ..
  • Zweinbrucken Havaalanı yenilenmesi

En iyi şey için oraya gitmek ve tutku ile görüyorum.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.