Home > I wreszcie, co cuda przyrody naśladowania?

I wreszcie, co cuda przyrody naśladowania?

W dniu, kampania cuda przyrody dał nam pierwsze rozczarowanie, a to, że w swoim FAQ twierdzili oni, że w dniu 1 stycznia 2009 r. zostanie ogłoszone, które są cuda przyrody, które zwróciły się do następnego etapu.

Spodziewano się, że w tym czasie mieli zdefiniowany jeden cud dla kraju, ale nadal nie są widoczne … bad, bad. Więc teraz to nie jest możliwe, aby zobaczyć, które były na wierzchu, a dodatkowo ostatni raz rozmawialiśmy o tym było we wrześniu 2008 roku.

Pomimo bycia temat nieco “alien” do przestrzenne pali, to był jeden z najbardziej omówione, teraz nie jest to możliwe, aby zobaczyć ranking, zakłada się, że jury powinno być podejmowanie decyzji, w ciągu ostatnich kilku dni ledwo Rejestracja możliwość, aby zobaczyć propozycje oddzielone kategorii i zintegrowanych reklam AdSense na prawo.

 

On “nieoficjalny“Sposób, wnioski, które z jakiegoś powodu nie spełnienia warunków, jak nie zostały oficjalnie wspierana, ma etykietę, która mówi, że nie przejdzie do kolejnego etapu.

 

Oczekuje się, że w tym miesiącu zostanie wybrany jeden wniosek od kraju, dodatkowo dołączy do tych, które są wspólne dla więcej niż jednej, a następnie głosowanie będzie do 21 lipca, kiedy 21 finalistów zostanie wybrany.

Więc jeśli można oczekiwać, aby wiedzieć, które wygra, będzie to dopiero w 2011 roku, gdy ostateczne głosowanie zakończy.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.