Home > Honduras mapy na GPS

Honduras mapy na GPS

Znalazłem je w Hondurasie technologii targach w swojej trzeciej edycji w momencie ich pokazano cute girl swoich produktów.

Mam na myśli Navhn, Który udoskonala się w kwestii, która, jak to jest w przypadku technologii … tutaj się 4 lata później w Stanach Zjednoczonych. Jego usługi w oparciu o co najmniej dwie linie:

clip image0019 Honduras maps on GPS

1. Systemy nawigacyjne

Oni dystrybucji różnych przeglądarek, w tym Garmin, aplikacje do nawigacji na PDA lub laptopa. Jak dotąd jest to pierwsza firma w Hondurasie, który rozprowadza mapy do GPS, które zapewniają, aby uzyskać większość dużych miast z ich głównych punktów zainteresowania.

Na razie są one instalacji mapy na 100 dolarów, ale jej zwykle koszt to 200 dolarów, a jeśli instytucja chce być w środku mapy, ich przenoszeniu promocji 20 dolarów jednorazowej płatności, a następnie oczekiwać, aby dodać wyskakujące okno, więc opcje może wprowadzić więcej danych, link do strony i zdjęcia.

Choć w tych krajach nie jest z częstego stosowania, trend jest tam i jest to bardzo dobre rozwiązanie dla turystów podróżujących do Hondurasu. Do tej pory nie ma wiele atrakcji turystycznych i związanych z nim usług, takich jak hotele, restauracje i miejsc rozrywki.

2. Mapa Hondurasu

Oprócz map dla urządzeń mobilnych, również map w internecie zbudowany na GeoServer gdzie są one aktualnie promocja 10 naturalnych cudów Hondurasie. Możliwe jest, że w końcu doprowadzić do telefonu wersji umożliwiającej rozmieszczania go z telefonu komórkowego.

Są one również budowanie społeczności użytkowników do dzielenia mapy i informacje geograficzne … i nie jest źle, aby zdawać sobie sprawę z tej strony, jak to często ma ciekawe promocje.

Ach, zapomniałem, o to spektakl do którego dziewczyna została przedstawiający system.

clip image0027 Honduras maps on GPS

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.