Home > Cartography > Hiszpania, drugi kraj posiada Street View

Hiszpania, drugi kraj posiada Street View

To jest już rzeczywistością, choć został ogłoszony na jutro 28 listopada startu urzędnik, od dziś, że zaczął być postrzegany widok na ulicę w co najmniej czterech miast Hiszpanii:

  • Madryt
  • Barcelona
  • Walencja
  • Sewilla

clip_image002

Z tym Google wykazać duże zainteresowanie Hiszpanie rynku, jak Hiszpania jest drugim krajem w Europie, aby mieć widok na ulicę, oprócz tego, że Europa pierwszym kontynentem, na którym jest więcej niż jeden kraj, z tego przywileju. Inne kraje to USA, Japonia i Australia, które z Francji oraz kwot Hiszpania 5 … o ile wiemy.

To jest widok w Google Earth, gdzie trzeba włączyć zakładkę “widok ulicy”, choć co niektórzy powiedzieli, gdzie widzieli samochodów jest więcej miast … chyba niektóre zostały ukryte w poszukiwaniu dziewczyny pokazujące piersi clip_image003

clip_image004

clip_image006To jest widok w Google Maps, gdzie trzeba włączyć “Widok ulicy” przycisk, coraz bliżej widać niebieskie plamy, które pokazują trasy zrobione jak widać we Francji.

 

clip_image007

Mimo, że nie zostały przesłane wiele opinii, w przypadku Madrytu można zobaczyć niebieski obszar, w którym będzie on widział, i to jest przykład przecięcia ulicach ‘kompozytora Francisco Alonso i Pedro Heredia. he he, tu robi się niepokojące sprawy, ponieważ do tej pory Google nie pracował z nazwami tak długo, jak te występujące w naszych krajach łacińskich, często wykorzystywane jako 1st, 3 Ave, Lincoln st … a teraz będą musieli dostosować się do Mashup bo cały wiersz nie można odczytać.

clip_image008

Chociaż w mapach Google nie widać jeszcze wszystkich, w programie Google Earth jest już dostępny. To jest przykład Madrytu.

clip_image009

W Google Maps Mania nie są wyświetlane niektóre więcej przykładów, I ma być wypełniony informacje wieczorem i resztą rano.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.