Historia miłości do Geomatyki

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

Oto historia zabierani z blogosfery, nie nadaje się do technophobes, może zajmuje więcej niż Alex UbagoWyobraźnię.

Oczy, które nie widzą.

To było szare popołudnia, niegodne szczęśliwy wyjazd do pracy Montelimar, Nikaragua, morska bryza serdecznie żywić granulki soli skóry, które ortofotomap piksele jak na ryby przywiezione z Santa Cruz w Wielki Tydzień. Tło zostało uzupełnione hałasu Waves “przeciwko urwiska, pamiętając Deszcz ryby “ (*) Sam pół historia (**) Skradzione z Profesorem Luis Murillo w tych dziwnych nawiasach Regionalnego Minas de Oro Technical Institute personel

Pulpit plaży w lewo znak wodny z towarzystwie dziewczyny, której wielowarstwowa konstrukcja została zoptymalizowana do standardów OGC w usługach, które w tych dniach wymaganych parsowania do 64 bitów.

clip image003 A love story for geomaticsJej oczy były głębokie i roześmiał się ukrywa szybkie spojrzenia, aby uniknąć oskarżenia jej wybór do intensywnej się zakochać, że motyle w brzuchu rano i łzy bólu w kości z bezsennością; niezależnie od zranienia ponownie. Jej małe usta zdobi elegancką twarz w trzech kwartałach uśmiechem, nierozpoznawalnych do roboczej sesji, gdzie próbowała mówić trochę i powiedzieć wiele w tym czasie z tak wielu prawników, staromodny, pewni być ich więcejGeografia niż mężczyźni z prawem. Jej cera była jasna lub ciemnowłosa, mylić bloku słońce i sposobu nie brązu geometrii; naturalne loki (***), A nie określenie jej boskie oryginalność przez niedawnego przepychu, dwutygodnik zabiegów w salonie kosmetycznym lub karnego rezygnacji do Salt moczenie; wydawało się być z wygładza wielokąta ostrość topologiczna.

Popołudnie pozostał monochromatyczny, siedząc obok plaży patrzymy na horyzont, jak nieustraszony lightning łamały żebra szarymi chmurami, które zbudowały ilości i siennas malarstwa renesansu. Fale przychodziły co dwadzieścia siedem sekund w swoich białych koronach spienione narzeczonych i spadła do obrotów babcie ‘gorset z Agua Blanca wieś, A żółtawy blask pod chmurami wzrosły w prostych streamingu i zszedł w imagescript ze zwięzłych uderzeń do duszy.

Tylko w tym plaży byłem kilka lat temu w przeważającej decyzji, że jest tylko wykonane raz w życiu i że, po ośmiu latach, dwa pisklęta “Obecność walki z” nauki o mnie “i hipoteki zamortyzowanego do równoważności wynajem, uproszczenia w składzie integralną równania liniowego, który m jest dodatnia; jak długo B został ciepło wzrosła. Chociaż w poprzednich scenariuszy, że zaproponował nam trygonometryczny regresji w zakresie pomiędzy niebem i piekłem, w zależności od wielkości próby i instruktora frustracji.

Jej stopy grał z drobnym piaskiem, tworząc formę komary u dziecka Czwartek, nienaganną wystarczy jeszcze modelu życia. Były białe, bez paznokci, nieśmiała prawie jak straszny kraba, że ​​opuścił granicę do ryzyka przemieszczane są w nieświadomości geokodowanie. Deeper, muzyka La Casona zabrzmiał utwór nękany przez adwokatów grubości wietrze i bluźnierczego objętości.

-Mimo, że nie pada księżyc jutro …

Piękny pas, wyraźnie skorygowane przez kostium kąpielowy kwiatów pomarańczy, dwóch gładkich nóg, które nieśmiało pokryte z jednej strony, podczas gdy z drugiej często wskazał horyzoncie każdym razem piorun może być interesujące, a my znaleźliśmy jaszczurkę w niebie, Słoń i królik, który później stał się prymitywny UML Obiekt połączony piorunem na trójwymiarowy Lemmen modelu.

-Mam nadzieję, że twoje oczy naprawdę zabłysnąć …

Kiedy w obliczu tego odległego szary horyzont, przed ciernie “ (****) Nasiona kurtyna naprzemiennie San Pedro, czujesz się w chmurach syk oczy, które widzą ci, burze, że czujesz, serca z pewnością tęsknić. Prawda jest taka, że ​​kilka sekund, że nasze życie podjąć nie służą do analizy tego, co by się stało, gdybyśmy się różne opcje, i są w szoku, jak po drugiej stronie zazdrości innymi ogrodzenia, co się chwilowe postrzeganie nie może być optymistyczna.

Czas był krótki, prezentacje były strachu i filozofia dobrego humoru dostosowane do GML dla telefonów komórkowych, nie są dla powiedziano nam tutaj. Zdałem sobie sprawę, że można kochać tylko raz przed nieuniknionym dualizmu dostarczanie rożny motyle w krótkim terminie, lub utrzymać związek, który jest wart złota w długi.

-Że mi tak wiele chwil namiętności …

Hot smak pieczonym ziemniakiem pozostało mi w gardle, a jej cztery śmiech w wazonie żart Pepito za rozbił jak oczekiwano, ja też wybuchnąć dwa śmiech przed jej pierwszym żart, a dwa zmuszony do sekundy, bo już wiedział, ani z żartuje pamiętam, ale słowa, które korona przyjaźń na całe życie, nie można łatwo zapomnieć, choć są rozdzielone przez dwa przechodzenie strefy i niezbędne podstawa odniesienia korekta.

-Jest tak wiele rzeczy do opowiedzenia …

Nigdy nie widziałem jej ponownie, po prostu cieszyć się jej @ przyjaźń w wiadomości e-mail, które ona na zmianę z jej wkładu w salonie piękności w 4:59 relacji, jej skrypty ignorować dystans, i pochwalić współudziale granita kawa (V) tuż za rogiem. Gdzieś ewentualnie płacze jak my, cierpi jej próba dla niekończącej mistrzostwa, który zużywa jej ładne rzęsy, jak zwykli śmiertelnicy też. Jej serce z pewnością się nie zmienił, wciąż czeka na ten znak, który rozumie jej indeksowanie geoprzestrzennych Przed konturu jej podstawy kartografii, w tym próbę ewentualnie jest skłonny do ryzyka, co już cierpiał, ale zdecydowana miłość to jedyny sposób wie, w intensywne C #.

-Że światło świeci na wieki, bo zasługują na to …

Jednym z ust opowieści ukrywał się ostatni raz edytowany html tags; Kiedy próbowałem zrekompensować swojej perwersyjnej ciekawości i dodać modelowanie geoprzestrzennychsłownik, zdałem sobie sprawę, że plik przekroczył liczbę znaków cierpliwości surferów.

Ha ha, tak jak mój przyjaciel spadł z Wysp Kanaryjskich mówi, jolin (V *) na naszą korzyść.

Via: Historie Catrachos

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) Lluvia de peces: To jest historia z Hondurasu, gdzie mówiło się, że jak na jeden raz ryby z nieba spadł deszcz

(**) Media perra: Słowo “perra” jest używany w niektórych częściach Ameryki Środkowej, aby odwołać się do historii.

(***) colocho: Słowo to pochodzi od etymologii nahuatl i oznacza Curl, kręcone włosy.

(****) guascanal: To słowo pochodzi od popularnych Hondurasu tych żargonu i cierń środków jak guascanal lub iscanal jest strączkowych, że ma zbyt wiele ciernie.

(V) granita de café: Jest to deser z cukru i kawy ekspresowej.

(V *) jolin: To Hiszpanie żargon jest dobrym sposobem na powiedzenie Rays! Pieprzyć! Cholera!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.