Home > Hedef CAD veya İstifa CAD

Hedef CAD veya İstifa CAD

Bu zaten böyle SketchUp ile ilk adımlar ile çalışma gibi çok ilginç içerik, ile, AUGI Dünya yeni sayısında ulaşmıştır. NET ve bazı Revit ile.

augiworld Destination CAD or Resignation CADBu bir CAD aracı seçim için uygun bir hedef seçimi ile ilgili, dikkatimi Mark Kiker tarafından yapılan benzetme bir tür çekti. Yönünü mevcut bir hedef satışı daha hedef tasarımı daha olsa da, ben güzel bir yazı olduğunu düşünüyorum, bir gün toolmakers aynı artırdı olacağını varsayabiliriz. Bir turizm olsaydın durum için, aslında nerede ekstralar ki, bir seyahat üç günlük memnuniyeti 6 aylık tasarruf ağır bastığı yere orada kalacak süreden daha uzun olmayan yolun bir seçenek sunmak için nasıl sunulan diğer alternatifleri cevapsız, ve tüm deneyim üzerinde böyle bu değer gurur için değil, tekrar tekrar güçlü olmak için değil sadece tavsiye. değildir

Bu, yaşamak, çalışmak ya da üretmek için bir yer olup olmadığını söyleme, yaklaşımının, belgenin herhangi bir CAD platformu için genel gibi görünüyor olsa da, önyargı belli bir düzeyde inkar edilemez çünkü klişeler ve bunların kullanımı ile uygulanan, özellikle ilginç markası ile ilişkisi.

  • Katı Standart. Iyi düşünülmüş sağlam bir biçimde, 2.375 yılda bir değiştirilmesi gerekiyor mu? Sonra speedraptor adlı çünkü söyleyebilirizShapefile kullanılır, daha sonra bu, standart olmalıdır.
  • Yazılım güncelleyin.Hatta yıl veya küsur yıl değişen makyaj liposuction bahsediyorsun? Bu ekipmanların kullanımı ve bir istemciden alıyorsanız dwg hangi sürümünü bilmenin çılgın şekilde iki katına gerektirmez olsaydı iyi olurdu.
  • Öğrenme ortamı. Tamamen katılıyorum, kitle AutoCAD az popüler bu daha güçlü savaş gerekir diğer, öğrenme eğrisi azaltmada büyük bir avantaja sahip.
  • Geribesleme. Evet, ama dilek listesi her zaman çok uzun.
  • Büyük bir alet kemeri var. Korkunç!
  • Destek Ekibi. Birisi çok yardım etmek isteyen vardır yakın ya da web üzerinde hemen hemen her zaman, çünkü Tamam, AutoDesk desteği, kötü değil.
  • Paylaşım değerlidir. Takdir kim, ne kadar değerlendirmek olmuştur? … Oh, arkasında bir pat bakın, kabul ediyorum.
  • Iyi olmak razı, ama en iyi olmayın. Katılmıyorum, ama çarpık istemiyorum. Yazılım en yaygın olduğu için iyi değil, biz tüm Windows kaliteli kendi yazılım satın pazar payı ile garantili onun anırma ile Microsoft hatırlıyorum.
  • Para önemli değil. Dostum, balayı konum bile, bu aşk herhangi bir ipotek, para bilir INDEED önemli yatırım getirisini ile ilgili olarak.

Bunun dışında, ben için eğitim kaynaklarının çeşitliliği tamamlar, bu AUGI Dünya yazıyı okuduktan tavsiye AutoCAD özgürce toplum deneyimlerini en iyi şekilde dönmek teknisyenler tarafından sağlanmaktadır kullanıcıları. Onlar kayıtlı değilse, yapıyor değer.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.