Home > GvSIG en 4. Journeys en iyi …

GvSIG en 4. Journeys en iyi …

clip image00114 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...

Birçok kişi bu son günlerde ‘yolculuklar elde en iyi ilgili içerik ama fantezi grafik tasarım için sadece büyük bir iş temsil eden kinayeli olay dergisi,, olduğunu kabul. Basılı formatta alınan olanlar için, kesinlikle bize bir baba büyük bir hediye hatırlatmak eski ama güzel gövde kaydedilen bu Obelix en çizgi roman olarak sadece aynı, paha biçilmez bir tek parça koleksiyonu temsil eder.

Tesadüfen Creative Commons tarafından yayımlandı içeriği, gözden, biz çok iyi yönetilen gvSIG gelişimi ile ilgili konular, yanı sıra tanıtım ve uygulanmasında yer alan insanlarla görüşmeler görebilirsiniz, her iki, ya da akademi veya Hükümet alanlardan. İşte bu en iyi bir özetini bırakın:

4inci Journeys

Onlar sloganı kullanmıştı ilerleme dört yıl, illüzyon dört yıl, ama sadece kelime hakkında Önlemek kafa karıştırıcı birilerinin düşünceleri için yanılsama, Takip eden tarihi açıklamak gelişmiş konular vardır, şimdi ne yapılıyor ve nerede projeye gidiyor. Bu belge sahne aşağıdaki konuları yapılandırılmıştır:

  • İşbirliği en Yönetimi
  • Fabrikanın denetimi
  • GvSIG “mimarisine”
  • Uluslararasılaşma
  • Ortak Test
  • Belgeleme
  • Tour 2008

Görüşmeler

Bence, bu da projenin hak ettiği görünürlük getirmek için planlanan çünkü, dikkatli bir şekilde yürütülen ve için gayret çalışmalarını ünlü var edildi geçen sene, Onun iletişim stratejisti çalışmaları tanımak için değer.

Burada sadece bazı görüşmeler özetleyen ediyorum Duygularını meşgul (Bir İspanyol deyim: “picar el interés”).

clip image00210 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Juan Ernesto Ricket

IDES ‘uzmanı, şu anda o da Arjantin’de Askeri Coğrafi Enstitüsü teknoloji başıdır ve PROSIGA‘S proje koordinatörü. Röportajda, bu uzman ve Carlos FigueiraVenezuela Devlet kurumları sınırlı ekonomik düzey ile özellikle belediyelerde özgür yazılım kullanımının büyüleyici önemi hakkında konuşun. İşte bu bir sonraki Eylül 2009 Journeys Arjantin’de olacak anlamak kolaydır nedeni budur.

clip image0035 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Çok ilginç görüşme, hangi işareti metin bu nedenle dolar sadece Microsoft fatura 800 milyon Latin Amerika’da bir yıl, özgür yazılım da önemli bir Hükümetlerin ekonomide seçim, ama bizim Afrikalılar gibi görünüyor yapmak korsanlık mücadelede sadece olur hatırlatıyor bu gün sadece ne söylüyorsun.

Alessandro Sgambati

clip image0044 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Ile arkadaşı olarak Chris Puttick, onlar Devlet alanlarda ücretsiz yazılım uygulama için referans, hem de ilgili olanlar oynamalıdır difüzyon ile bakış Avrupa açısından konuşmak. Bu Alessandro İtalyan içine gvSIG kılavuzları çeviri önemli bir rol (hepsi değilse de) yerine getirdiklerini söylemek önemlidir.

Antoni Pérez

clip image0052 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...AAK Antoni özgür yazılım gibi diğer ticari yazılımlara karşı rekabet nasıl konuşuyor INTERGRAPH ve ESRI , Farklı üniversitelerle işbirliği programları yazılım şirketleri. Ayrıca, ücretsiz yazılım olarak işbirliği çözümleri promosyonlar ilginç potansiyele sahip bir eğitim merkezleri öncelik, etik, siyasi ve ekonomik bir konu üzerinde duruluyor clip image0062 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Üniversite öğrencileri.

Görüşme yaygın, ve ile birlikte Lluís Vicents gelen ana UNIGIS ekipman öğretim, duman (“fumar”: İspanyol bir deyim felsefeBakış Üniversitesi bakış açısından) iyi düşünce ve katkıları.

Ekstra

Sonuna doğru, bir röportajda görünür Juan Antonio Bermejo onlar coğrafi bilgi projeleri ile ilgili bir çalışma aracı olarak gvSIG seçim geldi neden kim söyler La Palma dar Konseyi, aynı zamanda o gelecek yolculuklarda adına geleceğini bazı öneriler ile talep ediyor.

_____________________

Gerçekten, dergi çok iyi. Sonunda, anahtar kelime, gvSIG vadeli ve kendi ülkelerinde procedence olmuştur büyüme bazında göstermektedir “Insights” adlı bir Google uygulama da dahil olmak üzere web görülebilir eğilimleri, gvSIG söz.

Daha sonra, aynı zamanda Google Trends, onlar GeoMedia, ArcView, MapInfo ile karşılaştırıldığında davrandım büyüme gvSIG göstermektedir. Bu grafikler yansıtan ne inanılmaz bir sürpriz olacak! Bundan sonra, ben ile baş başa bırakıyoruz gıpta (Bir İspanyol deyim: “pika”), bu yüzden bir göz atalım gvSIG sayfa Ben bu Creative Commons gibi sürükledi var ise indirmek için pdf versiyonu için çok fazla zaman almayacaktır sanmıyorum çünkü.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.