Home > Google Maps z MobileMapper 6

Google Maps z MobileMapper 6

I tak myślę, że moi technicy chodził z tych zabawek prawie rok, wystarczy tylko powiedzieć, w końcu, że nie rozumiem ich i wolał pozostać z Pro. Cóż, znaleźć sposób, aby dać zastosowanie do kilku GPS Mobile Mapper 6, która, mam nadzieję dostać się z Promark 3 jako baza i post-processing danych z telefonu Urzędu Mapper.

Bez postprocessingu, ten sprzęt jest jak każdy przeglądarce. Mając funkcję postprocessingu, bije nawet SC Trimble Juno.

clip image001209 Google Maps from MobileMapper 6Po prostu cię ugryźć, postaramy się połączyć z Google Maps, używając readme nie Jonathana Draffan od kwietnia ubiegłego roku.

Połącz się z Internetem

MobileMapper 6 pochodzi z trzech sposobów łączenia się z Internetem:

  • Bluetooth, który jest najbardziej praktyczne, ponieważ można to zrobić za pomocą telefonu komórkowego lub jak niektórzy nadal nazywają to telefon komórkowy.
  • Podłączony przez USB do komputera z dostępem do Internetu poprzez ActiveSync. To może być netbook z 300 dolarów, a USB modem Alcatel, ta usługa jest obecnie przewidziane przez większość przewoźników.
  • Myślę, że ma inny z połączenia VPN, ale nie mam pojęcia jak to działa. Szkoda że zabawki nie zawierają inne połączenia bezprzewodowego, ponieważ może on być stosowany z modemem bezprzewodowym.

clip image002145 Google Maps from MobileMapper 6Pobierz Google Maps

W tym celu musimy udać się do zasobów Google telefonów na stronie http://m.google.com. System automatycznie rozpoznaje, że łączysz się z Windows Mobile, i wydaje opcję pobrania.

To pyta kilka razy, aby zezwolić na pobieranie i instalację, ale w mniej niż minutę jest on zainstalowany. Możesz włączyć lub wyłączyć warstwy jak:

  • Zdjęcie satelitarne
  • Google Latitude
  • Ruch
  • Brzęczenie
  • Moje mapy
  • Wikipedia
  • Linie przesyłowe

Aktywuj GPS.

W tym celu powinno być wykonywane tylko w menu: Opcje> Włącz GPS.

Aby skonfigurować to, że odbywa się to w Opcje> Konfiguracja GPS. Możesz zostawić Zarządzane przez Windows alternatywą, ale będzie można uzyskać lepsze rezultaty, jeśli wybrać odpowiedni port.

My ‘clip image003106 Google Maps from MobileMapper 6będziesz korzystać z COM1 i 9600.

Zaskakujące, z jasnym niebieski przycisk w rogu, można zastosować kliknij i zabierze cię do pozycji, które są z przezroczystego koła, który pokazuje precyzję błędzie co zmniejsza im więcej satelitów są widoczne. Wejście spada prawie na moim Urzędu, z satelitów odbiera od jasności w oknie, ale mają go chwilę statyczny pokaz tak jak zaczyna się kręcić próbuje dać lepszą pozycję w zakresie do 20 metrów.

Do prawa wykazano kwotę satelitów Oglądasz. Bardzo praktyczny, aby przejść do samochodu, zobaczymy, co się stało, gdy po przechwycone dane są przetwarzane.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.