Home > Google Maps on line çizin

Google Maps on line çizin

En biz o çevrimiçi ya da GPS Navigator görüntülemek böylece bir müşteri bir kroki haritası göndermek için gereken hayal edelim. Örneğin, oraya yolu ile satılık parsel var ve yolun göstergeler eğer. Başka bir örnek bizim haritalama programında yüklemek için umut o günden MODIS uydu görüntüsü bir alan olabilir.

En basit Google Earth üzerinde çizmek ve kaydedilen kml göndermek olacaktır, ama biz MODIS görüntüleri, OSM veya Google Maps görüş alanı gibi arka plan verileri kullanmak istiyorsanız, kesinlikle bu kadar basit değil.

Bunun için, GPS görüntüleyici Bizi tipi alanı, rota ve nokta online skeçler çalışmak yaprakları çok pratik bir ücretsiz hizmet vardır. Daha sonra dosya kml veya gpx olarak kaydedilebilir.

clip image002160 Draw on line on Google Maps

Biz sadece işareti ürün yok bir alan çizmek için, sürükleme ile değiştirilebilir ve ilk nokta tıklamalısınız kapatmak için. Rota durumda, son noktayı tıklayın, sonunda inme adını girmek için seçeneği belirir.

Arka plan olarak, hibrid versiyonları uydu görüntüleri veya arazi Google Maps seçilebilir. Ayrıca yerleştirilebilir:

  • Sokak Haritası açın
  • Günlük MODIS
  • Blue Marble
  • Landsat 30m

Daha fazla bilgi sahip ülkeler için, ayrıca bakın:

  • Hava USGS topo, + G
  • OpenCycleMap topo.
  • NRCan Kanada servis.

Ayrıca, arka plan görüntüsü seçimi yanında% 100 olması durumunda sadece bir çizilmiş harita göstermelidir bir saydamlık yüzdesi seçebilirsiniz. Bu en iyisi GPS görüntüleyici, Bu, katmanlar bitmiş zaman, bir GPS navigasyon ekipmanları yüklemek için Google Earth veya GPX görüntülemek için kml dosyası olarak kaydedilebilir.

clip image003121 Draw on line on Google Maps

Dosyaları kaydederken Bazı durumlarda, pop-up bloke engelleyebilir. Tarayıcı bağlı olarak pop-up Google Chrome kullanıyorum örnekte, görüntülenmesine izin vermelidir.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.