Home > Google jest na Facebooku i Twitterze

Google jest na Facebooku i Twitterze

Buzz zostało zintegrowane z Gmail środowiska, w połowie rano świata spędził między 5 i 25 minut, próbując znaleźć jej efektywne wykorzystanie. W pierwszej instancji i po pół dnia doszedłem do tego biednego wniosku:

Jeśli miał manię czytania poczty, jak się wydaje, z tego nieuniknionego kliknięcie na skrzynkę, teraz konieczne jest również, aby stać za każdym brzęczenie. I tylko w jednym rano, po kilku … jest wiele …

Zajęło mi trochę czasu, aby znaleźć model biznesowy dla Facebook, zwłaszcza, że ​​ci z nas, którzy są w 3x (nie wszystkie) nie są więc częściowo się przesyłania zdjęć i pisania na tablicach, z wiele do zrobienia. I nawet przyszedł do wątpliwości, czy to nie nowy sposób, by tracić czas.

clip image001192 Google is on Facebook and Twitter

Ale kiedy widzimy, jak wiele milionów są schowane wewnątrz, rozumiemy, że obiekt nie jest to, co Facebook sprawia, których nie jest dużo, w rzeczywistości;

  • Board napisać co zrobić i wiem, co inni napisali.
  • Miejsca, aby przesłać zdjęcia, które oznaczone w to straszne stanowią przecinające oczy.
  • Przestrzeń pisać, czysty tekst
  • Sieć kontaktów i wydarzeń
  • Sprzedaż rzeczy (Hiszpański Idiom: “calaches”) I podstawowe strony.

Może coś przeoczyłem, ale zdarza się, że Facebook nie zrobić o wiele więcej, by teraz, widzieliśmy kilka ciekawych ulepszeń w jego API, a nie małych zabawek i stron prostych. To jest to, co ludzie robią w środku, co trzyma model biznesowy, miliony już tam są.

Rozumiemy, Internet jako pęczek stron połączonych ze sobą, z wyszukiwarki, aby dotrzeć do nich z wiadomości e-mail do komunikacji, a w niektórych przypadkach, z niektórych narzędzi do przesyłania treści. Facebook jest jak inny Internet, ale nie na stronach, ale ludzie, połączone ze sobą, wymiany i przekazywania zdarzeń. Dlatego duże firmy poszły to tak: AutoDeskBentley,ESRI, Wszystkie mają stronę dla prawie każdego produktu lub usługi, z podstawowego szablonu, ale z tysiącami fanów po ich teraz.

Możliwe jest, że zjawisko social networking nie jest tak przechodzi rewolucję w ramach tego programu. Ponieważ wszystko zrobić prawie to samo, wiele z nich ma solidne API, ale w tym, wygrać ten, który popularyzacji więcej i trzymać się generowania biznesu. Na razie, zysk jest w ruchu, tworzenie sieci zwolenników, dystrybucji Web, ale na pewno, a ja zakończyć ten post istnieje bardzo ustrukturyzowanych planów wykorzystania tego świata 350000000.

Więc Google po jego nieudanych próbach (takich jak Orkut), idzie tu, teraz z Buzz wewnątrz to nie będzie trudne do walki z tymi sieciami. Wtedy będzie zrobić to samo z Fali, a powód jest oczywisty: nikt nie ma e-mail na Twitter lub Facebook, każdy, nawet twórcy na pewno są w Gmailu, co pozostaje teraz to wykorzystać go bez tworzenia nowej sieci społecznej ale nosić jego funkcjonalność do Gmaila.

Mimo, że nie robi nam marnować więcej czasu … Witamy na niego.

Jest to ostatnia kropla, je je, tak krytyczna, że ​​jestem z tych fal, a na końcu postu zakończyć stwierdzeniem, to:

Tutaj można się do mnie na Facebooku

Tutaj można śledzić mnie na Twitterze

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.