Home > Google Earth tarafından ücretli izin

Google Earth tarafından ücretli izin

“Paskalya” olarak bilinen bu hafta, Perşembe ve Kutsal Cuma en az bir tatil, ben Charlotte benim planlanan gezi üç gün, bu yüzden Google Earth’e bütün hafta sayesinde dinlenme edilecektir aldı.

Ben gerçekten Google Earth tatil benim 8 gün ödüyor, açıklar. Bu olur yedi ay bir kötü çocuk “topluluk” olarak adlandırılan Google Earth’ün katman girdi ilginç bir tesadüf, onun vaftiz kökeni yer bulma yorgun, bu enlemlerde bilerek ilgi sponsor ve bir turist sona erdi Amerikalı önce olan iletişim formu benim yedek olarak dikkat etmelisiniz sayfa. Son olarak iyi bir online dostluk sonra, o ben, pilot olmak ailem taşımak ve zaman olup olmadığını onun vaftiz ailesinin bulmanıza yardımcı olacaktır olacağını koşuluyla 8 gün geçirmek için buraya gelmeye karar verdik.

clip image00242 Holiday paid by Google Earth

Yani burada ben, iç turizm yapan dış teşvik ve büyük özlemleri ancak birkaç ekonomik kaynaklara sahip bir adam için uzun süre sponsor bulma arada. Am Görev burada bitmiyor, biz hala oğlanın ailesi bulmak gerekir ve ne için benim sayısal arazi modeli hizmet etmez, bir dedektif gibi yarın hareket umuyoruz.

Benim çocuklar hediye ile mutlu: yeni dürbün, Benq kamera, kendi balıkçılık çubuklar ve arzu kanıtlamak için olsun Amerikalılar (İspanyol Deyim: “gringos”) “Ile iş lurestilapia“(İspanyolca anlamı: tilapia balık bir türYojoa Lake). Şimdilik, 5 gezi saat çok verimli olmuştur, biz yolda bazı çok ilginç mağaralar ziyaret etti.

Sivrisinek suç ısı ama hindistan cevizi sudur … emmek parmak.

Sivrisinekler ısı ama hindistan cevizi sudur tarafından suçlu … thumbed emme (İspanyolca Deyim: “chuparse los dedos”, lezzetli).

Ah, sabır, bu otelin kablosuz bir felaket ama;

Büyük bir Avusturyalı olarak filozof şunları söyledi: “Ben gelirim”

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.