Home > Google Chrome 30 miesięcy później

Google Chrome 30 miesięcy później

Dwa i pół roku temu Google uruchomiło Chrome, ja już powoli obserwując jak odwiedzających tę stronę pozostawić inne przeglądarki i przejść do tego, podczas gdy użytkownicy Internet Explorer zejść z ręki telefon inwazji komunikacji. Z Chrome nauczyliśmy się robić inaczej, przynajmniej na poziomie pulpitu, możemy również zauważyć znaczne zmiany z safari, zwłaszcza, że ​​30 miesięcy temu, ponieważ smartfony nawigacji nie było mody jak dziś, nie obsesyjne uzależnienie od sieci społecznych.

Używam Chrome od niego został wydany udowodnić, jak to działa, ale nigdy nie poszedł do pobrania Firefox beta i jego niekończące się rozszerzenia, choć tęsknię, że prędkość była zawsze wyższa. Mam Safari na mojej stronie, w przypadku, intranet ma powolny, jego interfejs jest podobny, ale zauważalna różnica, kiedy dołączyć pliki w Gmailu i myślę, użytkownicy Mac czują tak samo jak obie przeglądarki są dostosowane do ich produktów.

Dla porównania w środowisku hiszpańskojęzycznym, rzućmy okiem na statystyki próbce około 30.000 zwiedzających w okresie od stycznia do marca 2008 roku, trzy miesiące przed dopuszczeniem Chrome, oraz podobną ilość przełomie lutego i marca 2011 roku.

Przed uruchomieniem Chrome

Nie były dzielone pomiędzy Internet Explorer i Firefox 97% odwiedzających internecie. Opera został zatrzymany i Safari tylko dla małej grupy użytkowników komputerów Mac

clip image002 Google Chrome 30 months later

Jak jest teraz

Zobacz, jak 23%, że Chrome ma teraz, został osiągnięty startu 8,392 użytkowników programu Internet Explorer, to wydaje się proste, ale to oznacza utratę 39% w ciągu zaledwie dwóch lat. Osiągnięcie Firefoksa nie jego znaczący wzrost, ale jego trwałość, bo to na pewno stracił użytkowników, którzy szli do Chrome, choć udało 945 użytkowników, które również musiał opuścić z Internet Explorer i stanowi 12% wzrost.

clip image004 Google Chrome 30 months later

Oczywiście wielkim przegranym jest Internet Explorer, spada niemal o połowę, co nie jest dokładnie to, przedstawiciel systemu operacyjnego użycia systemu Windows. Jest bardziej tendencja zachowanie przeglądania, stąd 2% Safari wyjść z niczym, ze względu na zapotrzebowanie, które teraz istnieje od mobilnej nawigacji, który jest zdominowany przez wybranego nawigacji produktów iPad, iPhone.

Zobacz, że Opera pozostaje prawie taka sama, z wariantem, że jej mini przeglądarka ma teraz reprezentację przed telefonu zapotrzebowanie użytkowników, w tym osób, które zachęcam Flash. Reszta nie sięga nawet 1%.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, Windows spadł z 97,55% do 95,03%, w tym widać wzrost Mac, które teraz bije Linux, a następnie pełna gama mobilnych przeglądarek.

clip image006 Google Chrome 30 months later

Czego można się spodziewać

Zdecydowanie, Chrome przyszedł, aby zmienić sposób przeglądarek działać od Celem Google wykracza daleko poza to. Zamiar doprowadzić go do internetowego systemu operacyjnego materializuje się na co dzień z przybyciem urządzeń mobilnych, które potwierdzają ten trend.

I pozostawi Woopra wykres. Chodzi o ostatnie trzy tygodnie stronach widziałem w hiszpańskiej wersji eGeomate aby wyciągnąć własne wnioski.clip image008 Google Chrome 30 months later

Google Chrome nie posiada wersje, aktualizuje sobie za każdym razem. Od tego, który znajduje się zaledwie 10 punkty na korzystnej wersji przez użytkowników wiernych Internet Explorera, z którego widzimy nawet rozproszonych użytkowników wykorzystujących Explorer 5. To również przekracza Explorer 3 użytkowników, co pozostaje najczęściej używanym choć jest wokół użytkownik cave korzystania z przeglądarki Firefox 1.

To sprawia, że ​​obraz mówić głośno: Chrome jest jednym z długiej listy 19 różnych smakach, w tym 5 z nich są z Firefoksa, 5 z Eksploratora i 5 z Safari.

Google dobrze wykorzystane strategię automatycznej aktualizacji w wersji dla jednego, tak aby użytkownicy nie myśli, czy pobrać nową wersję lub przejść do przeglądarki Firefox. Chociaż, jak duża platforma ta jest nadal nie jest widoczne, to jest wyświetlana, gdy Google zacznie promować aplikacje, jego menedżer zadań, przejście wszystkich Google Apps do nowej platformy, Chrome Web Store , a ich wersja mobilna, że ​​dojrzewa.

To zabawne, że wszystko, co zostało wdrożone w Chrome przybył tam i prawie nigdy nie nawet zauważyć. Zauważyliśmy, gdy widzimy nową opcję, a sposób, w jaki zmienił nawigacji ujmuje się, gdy używamy poprzednią przeglądarkę w innym komputerze.

Tutaj może pobrać przeglądarkę Google Chrome.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.