Home > Google AdSense ve ekonomik kriz

Google AdSense ve ekonomik kriz

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumlar okuyun.

Blogos ‘sonrası daha iyi açıklıyor, ama özetle, Google muhtemelen AdSense kazançları neredeyse yarı yarıya düşmüş olması nedeni bir hamle yaptı belirtilmektedir.

clip_image001

Burada dördüncü nedeni:

4. Google teklif yarısı kaldırıldı ve kendi kasasına gönderdi.

… Google güvence verdi , Google Haberler, Google Görsel Arama ve Youtube gibi yerlerde, “testler bu koşmak ya da yapmak” için başladığını. Bu mekanların sahibi olduğu için bu konuda tek yararlanıcı Google’ın.

Sonra Google muhtemelen yarısı AdWords sunan kaldırmış olabilir ve bize bırakarak bu siteler için göndermişti anlamına gelir hiçbir şey için çalışıyor (*). Bu argüman bu faydaları daha kendini rağmen reklamverenler faydalanmak için bu yaptığını olmuştur.

“- Ama biz doğru kişilere doğru zamanda doğru reklam göstermek sağlayarak, biz de kullanıcılar için katma değer olacak, yeni kaynaklardan gelir elde çünkü Tabii ki, bu deneyler Google yarar”

1000 taksi reklamlarını yerleştirmek için 100 $ aylık ödeme 1.000 reklamverenler varsa gibi olduğunu. Her taksi şoförü her ay 100 $ sonunda alır. Google 500 reklamları kaldırmak ve kendi 500 taksi koyun karar Yani, bu her taksi şoförü artık sadece 500 vardır ve deney Google zaten kazandı ne ek $ 50.000 mütevazı miktarda olanak veren olur.

Oraya gitmek ve tamamen okuyun.

TERCÜME NOTLAR:

(*) rascando la pavaBu deyim bu beklenen şekilde gelmiyor ekonomik ceza bekliyor çaba ile çalışmak anlamına gelir.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.