Home > Gmail integruje audio-video-chat

Gmail integruje audio-video-chat

Google chce posiadać wszystko, w tym, że wszyscy, jak twierdzi dla Gmail być jedyną alternatywą, która integruje podstawowe funkcje komunikacji online.

Rozpoczęty przez włączenie się do czatu, które mimo że bardzo uproszczone jest bardzo skuteczne, ponieważ działa w tym samym oknie w Gmailu, z możliwością zapisywania rozmów, nie szukaj na te i najlepiej, bez pracy na osobnym kanale, który staje się dobry dla surferów, ale złe proxy menedżera, ponieważ nie jest możliwe kontrolowanie kanału.clip_image003

Teraz ma zintegrowany audio-video-czat ​​funkcje, podobnie jak na czacie, który już istniał … Oznacza to, że jeśli Gmail jest bardziej spopularyzowane możemy zapisać się w zależności od Skype, komunikator i poczta, chociaż będą musieli ciężko pracować, ponieważ wiele “średnia “użytkownicy nie lubią Gmaila.

Powinni także wprowadzić możliwość wyszukiwania i importowania z sieci społecznościowych.

Aby zrealizować ten cel, musimy wybrać opcję “Video Chat” opcji z kartami powyżej, należy pobrać instalator, uruchomić ją, a następnie ponownie wprowadzić przeglądarki.

clip_image005

Aby go użyć, to jest zrobione w opcji kontaktów, w pobliżu pary czacie piłki jest karta wideo i więcej, nie można zapraszać innych do rozmowy. Jeśli nie masz kamery, to jest możliwe do zrobienia wideo-czat ​​w jeden sposób lub po prostu korzystać z funkcji audio. Użytkowników kamer internetowych można zobaczyć z innej ikony.

clip_image007

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.