Home > Gmail Audio-Video-chat entegre

Gmail Audio-Video-chat entegre

Gmail online iletişim için temel özellikleri entegre tek alternatif olduğu için Google tüm dahil olmak üzere her şeyi, kendi istiyor, o alacak.

Konuşmaları kaydetmek için seçeneği ile Gmail’de aynı pencere içinde çalışır, sörfçüleri için iyi olur ayrı bir kanal üzerinde çalışma olmadan, bu ve en iyi arama yapmak ama çünkü oldukça basitleştirilmiş olmasına rağmen çok etkilidir sohbet, entegre Başlatan proxy yöneticisi için kötü çünkü kanal kontrol etmek mümkün değildir.clip_image003

Şimdi çok zaten var olan sohbet gibi entegre bir ses-video-chat, vardır … Bu Gmail diğer alırsa onlar çalışmak zorunda olacak, ancak biz, Skype Messenger ve e-posta olarak gereken kurtarabilecek popüler ima zor çünkü birçok ‘ortalama ‘Kullanıcılar Gmail sevmiyorum.

Ayrıca sosyal ağlardan arama ve ithalat işlevselliğini uygulamak gerekir.

Yeniden girin tarayıcı bu uygulamak için yukarıda sekmelerden “Video Sohbet” seçeneğini seçmeniz gerekir, yükleyici indirmek çalışmasına izin ve.

clip_image005

Kullanmak için, video sekmesi ve daha fazla sohbet topun çifti yakın, kişileri seçeneği yapılır, orada konuşmak için başkalarını davet edebilir. Eğer web kamerası yoksa, bu bir şekilde video-chat yapmak ya da sadece ses özelliklerini kullanmak mümkündür. Webcam kullanıcıları farklı bir simge ile görülebilir.

clip_image007

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.