Główne problemy związane z Acer Aspire One

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

Po półtora roku pracy z Acer Aspire One, z CAD / GIS na poziomie szkolenia, plakatów, niektóre z projektowania graficznego i surfowania w Internecie, tu podsumować najważniejsze. Z szczegółowo I dyskutował o czterech problemów, ale teraz podsumować o cztery więcej i analizować, czy to ma sens czy nie nadal domagać.

clip image001235 Main problems of the Acer Aspire OneGłówne problemy i rozwiązania

1. audio Zamki, rozmawiałem o tym pewnego dnia, a wśród komentarzy mieliśmy szereg dzięki, analizy, dymów i bluźnierstwa. Wydaje się to być wspólny problem, ale jest rozwiązany. Oczywiście, to nie jest do słuchania przy wysokiej głośności, jeśli chcesz podłączyć zewnętrzny odtwarzacz DVD i duży ekran do oglądania Grey Anatomia odcinki to najlepiej umieścić kilka zewnętrznych głośników.

2. Problemy z Skype, Nawet wydawało się anti-virus chodzi, nie mam wad. Ogólnie rzecz biorąc, dla łączności internetowej, wideo online i nawigacji jest wielki.

klawiatura, Ja tylko wspomniałem problem z kluczem, ale na pewno 105-key konstrukcja tych maszyn jest bardzo złe. Sposób są one zbudowane, a rzęsy w powietrzu nad lekceważący przycisku sprawia, że ​​od paznokci naszego małego palca, do twardego śluzu, może wkraść się w nią i klucz nie działa. To ciekawe, że w obszarze wsparcia biznesowego, clip image002169 Main problems of the Acer Aspire Oneludzie wybierają problem klawiatury bardziej niż cokolwiek innego, z 300 dolarów w dół ich dezaprobatą, zabawki w ich ręce i hasłem z tego autora, który zalecany tych urządzeń. Rozwiąż problem z kluczyka, nie było to łatwe dla mnie, i myślę, że dla innych ludzi z mniej wiedzy obliczeniowej, to powinna być konieczność podjęcia komputera wsparcia. Oops! Niestety: (

4. To nie wysyła do Datashow. To było za bycie niegrzecznym z msconfig, ale pierwsze razy zawsze ludzie mają problem z panelem wysyłania oczekiwana wyjść, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do tradycyjnej formie innych laptopów.

5. bateria nie pobiera. O tym słyszałem dużo, w wielu przypadkach nie wydaje się znaleźć uratowania powód i dzieje się, gdy gwarancja wygasła. Zdarzyło mi się raz, ale wyjęcie baterii i włóż ją z powrotem rozwiązać ten problem.

6. wtyczka jest uszkodzony. To jest poważny; projekt na kablu uderzył z pola transformatora jest tak źle, że często nie działa. Ten problem pojawia się z reguły przez złożenie go jak nacatamal (*) W plecaku, lub z pstryknięciem dziecka, które przechodzi przez lub uruchamiając go na z kołami o godz.

7. Problemy z Kierowcy. Dzieje się tak tylko niewinny, bo kiedy mają jakąkolwiek niestabilność systemu Windows wysłany do niegrzeczny technika sformatować go, w końcu wraca z powrotem, bezużyteczne, mówiąc, że nie ma sterowników, że nie ma CD Rom również, więc jest bezużyteczny. Ale to nie jest konieczne, aby dostać się tam, przy uruchamianiu systemu, jest opcja, z F10, aby powrócić do stabilnej wersji i nie jest konieczne do formatu.

8. numery są skrzyżowane. Dzieje się tak, gdy rozpoczęła się od czasu do czasu więcej czasu niż w przypadku. Zdarza się, że po wejściu do Internetu, jak w panelu dostępowego poczty elektronicznej jest ustawiony na autouzupełniania, wybieramy użytkownika i gdy staramy się pisaćhasło którego widzimy tylko gwiazdki, wysyła nam wiadomość z niewłaściwym dostępem. Staramy się, w kółko i chyba staramy się pisać w innym miejscu, na przykład Google, możemy wylądował(zrealizować), Że jest aktywowany numer w funkcję, ponieważ wynik jest g66g3e. Do tego, po prostu naciśnij klawisze Fn + F11, możemy wyłączyć, ale to nie powinno być aktywowane w spokoju.

Chociaż znam tych, którzy przychodzą do utraty dostępu do swojej poczty przez nadużycia nieudanych próbach, a nawet walczyli z Geek kuzyn wierząc, że pęknięty na ich hasło.

A potem?

Szczerze mówiąc, na komputerze, nieszczęśliwy, O 8S pierœcienie o poważnych problemów sprawia, że ​​zastanawiam się, czy warto kupić jeden lub to lepiej zwrócić się do notatnika, jakLapiztop lub PDA. Ale tu są moje zalecenia z pozytywnej strony, po półtora roku i nadal zadowolony z zabawki … mimo że dwoje dzieci, którzy z niego korzystają godzin dziennie tylko do opieki nad ich Farmville i obejrzeć kolejny dzień pracy.

1. Jest osobistym narzędziem.

clip image003129 Main problems of the Acer Aspire OneMam na myśli, że to na własny użytek.

Nie pożyczyć ani twoja dziewczyna która będzie z niego korzystać jedynie na oglądanie filmów na Youtube, ani przyjaciela, który usunąć nosa za mocus i pozostawia go tam, czy Twój szef, który właśnie dowiedział się zwijać kable tak, jakby były konie, ani znacznie mniej twój syn, który dostanie twardy korzystanie z klawiatury gry Megaman X8.

To jest do użytku osobistego, czy to obchodziło, czy ma stabilne oprogramowanie antywirusowe, czy pirackie utwory nie są putt na to, że pójdzie dobrze.

2. Jest to książka, nie kowadło.

Netbook jest koncepcja jest sprzęt, który zastępuje komputer przenośny, który uwalnia od ciężkich Toshibajeździć z tyłu, że pewnego dnia będzie kosztować kontuzję pleców lub że zostaną skradzione na ulicy, bo nie ma już sposobu, aby ją, że w laptopie worek.

Tak więc nie należy się spodziewać, aby czynić cuda na to, co nie jest zrobione. Wciąż jeszcze mam zainstalować na nim Corel Draw, aby piruety, Microstation do pracy mapy, AutoDesk Civil3D 2008 zamieszczania ćwiczenia i to działa. Nawet ArcGIS 9.3 idzie dobrze “notatnik“Celem, czyli do przeglądania, edycji, drukowania i uczyć się. Nie do poważnej pracy, ponieważ rozmiar monitora będzie kosztować pół siatkówki, gdy z upływem czasu.

Jeśli chcesz pracować na poważnie, a następnie kupić mieszkanie 23 “panel monitora, tych, którzy są teraz tanie, a będziesz pracować spokojnie w biurze, czy w nocy, gdy dziecko mówi, że nie jestplushing(**) .

3. jest wart tylko 300 dolarów.

Byłoby to ostatnia kropla, że ​​chcielibyśmy więcej za tylko 300 dolarów, który kosztuje. Jeśli masz dolegliwości, są one ważne dla pracy firmy Acer na poprawę tego produktu w ciągu kilku lat.

Ale jeśli chcesz, cuda, kupić prawdziwy komputer. Jest to zabawka, która sprawia, że ​​większość tego, co byś zrobił z PDA, dużo więcej z tego, co można osiągnąć z I-pad i na pewno o wiele więcej niż z książką dwudziestu pesos.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) nacatamalTo Nikaragui danie z mąki kukurydzianej, mięsa wieprzowego, cebula, pomidory, papryka zielona, ​​itp..

(**) Peluchin: Jest to zabawka wykonana z rumieńcem, który towarzyszy dzieciom – i ostatecznie, w łóżko nastolatek.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.