Home > Global Positioning System jako nauki projektu uczciwej

Global Positioning System jako nauki projektu uczciwej

Nauka fair powrócił dla mojego syna, i po kilku rozmowach z nauczycielem na temat potencjalnych projektów w końcu zdały jeden z którym skakał trzy nogi z radości … I prawie, zarówno dlatego, że jest to temat, który fascynuje nas. Także dlatego, że ten projekt jest oryginalny, postanowiliśmy nie szukać więcej w internecie, co to wszystko zrobiłeś i powód dlaczego połowy są głównym
często odrzucane lub powtarzane.

Pomimo krytycznych lat, bo 13 to po prostu etap, w którym zaczną kwestionować władzy, niesprawiedliwości życia, między dzieci i młodzieży, że dotknął mnie do poświęcenia więcej czasu na kwestie, które nie muszą akcji. Świetny facet, z obiecującą przyszłość w świecie marketingu i technologii … ale z roku jeszcze kilka odzyskać poczucie własnej wartości w tym, co idzie i oddzielne, co jest bezwartościowe skupić.

Zdjęcie po prawej wydaje się jakby to było wczoraj, kiedy wygrał odrzucenie rodziny poprzez zastosowanie “zero” nóż. Haha, twierdzili oni, za to kilka dni, które teraz nie ma znaczenia bo obraz był niesamowity.

Wracając do tematu projektu, cel jest przedstawienie wyników gps System. Do tego mamy do pracy weekend, dzięki czemu przestrzeń pomiędzy hałasem spowodowanym przez dzień matki, musimy zbudować model na świecie, z orbit konstelacji satelitów drutu, kontynenty uwagę, długości i szerokości geograficzne. Mając to wyjaśni, jak współrzędne geograficzne działa, jak grawitacja może umieścić
obiektów na orbitę i odbioru tego sygnału z urządzeń z wbudowanymi GPS.

Następnie z iPada pokaże gdzie satelity są, że choć nie widać, nie ma aplikacji, która symuluje swoją ulicę na niebie.

I w końcu wyjaśnić, jak ten system, wraz z odbiornikiem GPS, który teraz przynieść telefonów komórkowych i opracowane aplikacje pozwalają geolokalizacji, pokazujący Google Earth i miejsce, w którym są one w szkole. Oh, że chcę zobaczyć, bo zabawka jest obsługiwane przez niego, jak gdyby był Game Boy.

Tak więc, w przeciwieństwie do stresu minionego weekendu z witryny katastrofy, teraz mam dużo zabawy, ja też mam kupić dobrą wykładzinę do ochrony iPada z wszelkich wypadków, trenować chłopca tak, że zamiast powtarzać jak papuga na wyjaśnić coś więcej niż tylko geografii, a szczególnie trenować go nie szukam rozproszenia blefuje z jego zdolności do gry Iron-man … jak tylko potrafi!

Ostatni rok kuchenka gazowa metan zajął pierwsze miejsce w klasie, w szkole i terenów uczelni w stolicy. Natomiast tym razem nie będzie w grupie, a … w ekscytującym tematem.

Zobaczymy, jak to jest …

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.