GIS Manifold 9 … szybciej

Od 16 marca mamy vaporware niż Kolektor złożyło prasowej, która mówi o zbliżającej pierwszeństwa jego 9th Produkt w wersji. Według tego, co oni mówili, GIS Manifold 9 byłoby pozostawienie na rynku w tym 2009 pierwszej połowie, a Chris C przedstawił już o tym.

Po dwóch latach, wiemy, że tak nie było … ale widzimy trendy i to jest interesujące, co widzieliśmy od 8,09 do 8,24 wersja.

Ile może Kolektor 9 koszt?

Zgodnie z zapowiedziami, kolektor 8th do Tłumik 9th aktualizacja wersji powinien kosztować od 50 dolarów i 100 dolarów. Mają wymienić plus dla wcześniejszych wersji aktualizacji, która jest moja sprawa, więc zakładam jej koszt będzie kręcić 150 dolarów.

Oczywiste jest, że jeśli mamy tylko dwie aktywacje dostępne, gdy uaktualnienie do 9th wersja będziemy wracać do naszych 5 poprzednich aktywacji … Hurra! za oprogramowanie taniej.

Co nowego na zbiorczej 9?

clip image0018 Manifold GIS 9... fasterOni nie powiedział jeszcze wiele, z wyjątkiem, że jego podejście będzie zorientowany na pracę z wielordzeniowych procesorów. Już ich 8th wersja działa funkcjonalność z kart Nvidia CUDA, gdzie procesy zużywa wiele zasobów stają się stosunkowo prosta, jakby nas nie tylko, że nasza maszyna jest super komputer, ale oprogramowanie ma bardzo efektywne działanie. Wszystko zmierza do wykorzystania wiele sprzętu, ale stosuje się do procesów rozwoju oprogramowania.

A kiedy mówię o podejmowaniu efektywnych procesów, to znaczy co zrobili w demo, gdzie miała cyfrowy model terenu 6 minut być wykonane, i po prostu 11 sekund stosować się do jego wysyłanie przez wiele procesów.

To jest naprawdę skrócenia czasu rozpatrywania, co się im wygrać ubiegłoroczny GEOTEC.clip image0024 Manifold GIS 9... faster

Wydaje się, że kolektor będzie koncentrować się na tym, wykorzystując szybkość przetwarzania spowodować jego komunikacja skupia się zbytnio na rozwiązywaniu powtarzających się pytań traktowane z zalet kart graficznych, które pozwolą 9th wydajność wersji i niski koszt kart Nvidii. To wiązałoby się nie tylko procesy, ale lepsze zarządzanie. Formacie mapie, w którym kolektor obsługuje praktycznie wszystko i ewentualnie rozszerza potencjał do publikacji usług IMS formatu.

Na razie możemy tylko czekać, a nie 9 wersja, ale wiele z tego starego marzenia uczyniły prawie prawda.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.