GIS Learning CD, doskonałym źródłem do nauki

Z najlepszych narzędzi, które widziałem, to może być bardzo przydatne podczas przekazywania szkolenia w obszarze geograficznym informacji.

Jest GIS Learning CD, Produkt firmy budowlanej z SuperGeo Linia, która poza jest to produkt dla instruktorów mogą odgrywać ważną rolę w samokształcenia.

Ogłoszenie ukazało się w Geoinformatyki “ Nowe wydanie, wydaje mi się, że idealnym rozwiązaniem dla deweloperów umów, które mogą być ekspertami w Java, NET lub PHP, ale w momencie dokonywania rozwoju GIS wymaga szkolenia w zakresie GIS.. Kolejnym idealnym zastosowaniem jest zewnętrzne usługi doradcze, kiedy ktoś umowa na zadania, takie jak plany szkoleniowe, systematyzacji doświadczeń, redakcyjnej lub podobne, których specjalnością są konieczne, ale wymaga znajomości przestrzenny świat, nie stając się operatorzy.

Pierwsze dwa rozdziały gromadzi bardzo bogaty materiał teoretyczny, obejmujący pojęć GIS, pochodzenie jej rozwoju w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, elementy GIS, a jej realizacja w obu zasobów naturalnych jak w planowaniu zarządzania. Ponadto omawia cechy modeli danych, układy współrzędnych, projekcje, wagi, topologii i relacji przestrzennych.

clip image002117 GIS Learning CD, great resource for teaching

W kolejnych rozdziałach porusza się stopniowo od informacji dochodowego, wdrażania, zapytania, do przetwarzania i publikowania wyników. Jest rozdział index:

  • Rozdział 1. Koncepcja GIS
  • Rozdział 2. Dane geograficzne
  • Rozdział 3. Wprowadzanie danych
  • Rozdział 4. Danych Wyświetlacz
  • Rozdział 5. Data Query
  • Rozdział 6. Przetwarzanie i analiza
  • Rozdział 7. Data publikacji

Dydaktycznym jakość materiału jest bardzo dobra; zbudowany w technologii Flash, z bardzo dobrą grafiką i nici nienagannej zachowania. Na pewno świetny odniesienia dla szkoleń, wraz z Google Earth, jest pewien, że do SuperGeo jest instrumentem, który będzie promować swoją linię produktów, która choć ma ciekawą popytu na Dalekim Wschodzie jest mało znany w naszym środowisku.

To żal, że na razie to jest tylko w języku angielskim, choć wiem, że na tym etapie jest wyzwaniem przekroczone w wielu obszarach, ale w klasie, rzeczywistość jest inna. Koszty dysków o 50 dolarów, działa w środowiskach Windows i Mac, i można kupić z Paypal.

Podsumowując, dobra zabawka uczyć, uczyć i umieścić na liście życzeń

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.