Home > Geomate: długa podróż w 8 zdjęć

Geomate: długa podróż w 8 zdjęć

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

Bardzo długa wycieczka przez rozproszone miasta nie bawi mnie w ciągu ostatnich kilku dni. To jest temat, który otrzymuje małą uwagę w tym miejscu, ponieważ staram się dbać o anonimowość, co moja praca w polu jest, i przyjemność dzielenia zagadnień technologicznych z innymi partnerami w tej społeczności.

I okazały się w tej podróży iPad moc połączeń, śledzenia GPS, który nigdy nie ginie, ponieważ nie zależy od sygnału internetowego, w tym dość dobrą dokładnością, mimo prowadzenia w samochodzie z normalną prędkością. Podsumowując Zostawiam kilka zdjęć, które mówią same za siebie.

clip image00113 Geomate: A long trip in 8 photos

Samochód ledwo pasuje przez ten most hamak. Jest nawet niezbędne składane lusterka za nie trzyma się kabla … to albo ekscytujące, zwłaszcza gdy tabele skrzypieć jak jeśli są ustępliwy.

clip image0028 Geomate: A long trip in 8 photos

Bad poślizg na tym małym żwirem, a lot będzie widowiskowy na przepaści o więcej niż 400 metrów. Oczywiście poranne widok jest wspaniały, w tle widać wioskę, gdzie jedziemy.

I właśnie tutaj, kiedy mój syn zadzwonił do mnie mówiąc smutne wieści, po pierwsze, żółw Phillip pewno wyciek i drugie, moja córka pogorszyła gorączka.

clip image00310 Geomate: A long trip in 8 photos

Posiłki są przyjemnością, ale tylko potrzebuje nie więcej niż trochę smalcu do gotowania, ale z dobrym smakiem. Więcej kilogramów, mniej funtów, prawie nikt nie jest ważne w tym momencie.

clip image0048 Geomate: A long trip in 8 photosJest to ta sama litera z niej widać sacalenguas (*) W podświetlany. cadejo (**) Dostaje się w godzinach popołudniowych, aby znaleźć niczego kury, a dirty wygrywa kolibry miłość z kamienia w rzece i to powiedział, że Roadrunner jest kobieta, która stała sięColosuca (***), Po nagraniu jej męża nogę.
clip image0054 Geomate: A long trip in 8 photosTemperatura: 38 stopni Celsjusza

Warstwa kurzu na drodze: 6. 5 centymetrów nie ogranicza

Szerokość drogi: 2. 63 metrów w dwóch kierunkach

Pożary: jeden za każde 100 przejechanych kilometrów.

Nieuniknione przypadki: dobry alergiczne zimny pył, ciepła i wirus wspólnikiem.

Ja już chcę zobaczyć ogromny proces wsi katastru, która rozpoczyna w przyszłym miesiącu.

clip image0063 Geomate: A long trip in 8 photos

Imponująca konstrukcja kościoła, wybudowanym w XVII wieku w mieście, które w tym czasie będą miały 10 domów.

clip image0073 Geomate: A long trip in 8 photos

Jest to jeden z najstarszych w Ameryce Środkowej na projekt listwy i farby wewnętrznej, to jest ból, który jest o do spadku jako kapelusz na myszach, które tam mieszkają. Mój przyjaciel zrobił niesamowity panoramiczny.

clip image0083 Geomate: A long trip in 8 photos

To jest dla pamiętać w dniu, w którym wybrałem 8 techników I nadal utrzymują ze mną. Nie widać R!, M!, P!, M! i P!

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) Sacalenguas: To legendarny ptak, który wygląda jak wąż upierzenie, które zazwyczaj zabija swoje ofiary i zjada ich języka.

(**) Cadejo: To legendarne zwierzę regionie Ameryki Środkowej, podobne do psa, który pojawia się na tych, którzy pozostają bardzo późno w nocy.

(***) Colosuca: Jest to słowo, które w języku ojczystym oznacza ptaka z pięknym upierzeniu.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.