Home > Geoinformatyka, Wydanie 7 … GIS i wiele dla Latynosów

Geoinformatyka, Wydanie 7 … GIS i wiele dla Latynosów

Jest już dostępna ósma edycja Geoinformatyki czasopismo, które podejście GIS świeci na po prostu “spektakularny” poziomie egeomate, choć uderza nas, że tym razem jest więcej niż jeden element z podejściem opartym na hiszpańskojęzycznych krajów doświadczeń.

1. GvSIG.

Jeden z tych artykułów z Hispanic ostrości wynosi okołogvSIG projektUważamy, że jest to dobre osiągnięcie widoczność z inicjatywą, że kosztów podatkowych ludzi i jeśli nadal w przyspieszonym tempie, może stać się doskonałym narzędziem do swobodnego użytku.

Oczywiście, że jeśli nie dalej przyspiesza swój rozwój, mogą w dalszym ciągu być krytykowany przez “hakerów ekspertów ArcGIS”, które w wielu przypadkach clip image0022 Geoinformatics, Edition 7 ... GIS and much for Hispanicsmają rację, ale często brakuje punktu widzenia, ponieważ aplikacje inicjatywy rządowe często wydają się być powolny … albo dlatego, że nie lubią open source

2. México …

Inna sprawa, że ​​jest zadowolony z namiSkanowanie jaskinie Naica, W Meksyku. Ciekawy artykuł z skaningu laserowego ekstremalne warunki …

clip image0042 Geoinformatics, Edition 7 ... GIS and much for HispanicsTo pokazuje nie tylko metody, ale pewne wnioski, podczas gdy praca nie jest jeszcze zakończona. W odpowiednim czasie dla naszych meksykańskich przyjaciół, zdjęcie pokrywy jest z tego artykułu, pokazuje, jak należy iść w stroju kosmonauty, aby ten rodzaj połowów i to nie ma nic wspólnego z naszym przyjacielem z nagich plaż, he he.

3. Web 2.0 mapping …

Co jest do cholery z naszego zrozumienia Web 2.0 …. Cóż, nie jest to dosłowne tłumaczenie, ale jest artykuł, który stara się palić na trendów internetowych znanych jako generacji 2,0.

W pióra Jana Koops Lambert odgrywa motyw aplikacji internetowych z zabawkami mapowania online i GIS. Co ciekawe, dym wymienia produkty, takie jak wędzony MapGuide (AutoDesk) I ProjectWise (Bentley), Tworząc związek nawet uproszczone, jasne, jak te przykłady ewolucji ewolucji technologie, aby dzielić się pomysłami na poprawę zbiorowej inteligencji.

Koncentruje się web aplikacje w czterech poziomach, od podstaw, oczywiście:

  • Level 0.Są to aplikacje, które działają w trybie online i nieaktywny.
  • Level 1.Są to aplikacje, które działają w trybie online i nieaktywny ale są jeszcze bardziej funkcjonalne i niezawodne podczas pracy w Internecie.
  • Poziom 2.W tym przypadku zakłada się, te aplikacje działają na i nieaktywny, Ale jego użycie jest nieaktywny prawie niemożliwe, tak jak w przypadku z Google Ziemi.
  • Level 3.Tak jest w przypadku aplikacji, które działają tylko on-line, Tak jak w przypadku Wikipedii.

Niezależnie od tego, co myślę, że jest klasycznym jest kolejny artykuł o nazwie “Gdzie GIS i wirtualny świat spotykać … “Ciekawe na wirtualnej rzeczywistości stosowane do GIS … ale nie wszystko może uwierzyć, jak praktyczne.

clip image0051 Geoinformatics, Edition 7 ... GIS and much for Hispanics4. GeoBIM

Fritz Zobl i Robert Marschallinger shine mówić o Geo BIM patrzeć, tym razem dotykając podejście geodezyjne i obiekty inżynieryjne.

Również w tym aspekcie modelowania przestrzennego jest artykuł, który przedstawia integrację teledetekcji z GIS, Za pośrednictwem modelu przestrzennego emisji fosforu …

5. Innowacje w sprzęcie

clip image0061 Geoinformatics, Edition 7 ... GIS and much for HispanicsJena nowej generacji. W niniejszym artykule, przedstawiają kilka nowych instrumentów obserwacji Ziemi.

W następstwie zmiany wyposażenia Edition szóstej topograficznych, w tym przypadku nie jest przegląd stacji robotów Leica łącznej TPS 1200 +

Nowe zabawki wprowadzone przez Magellana… To trzeba zobaczyć, to, ponieważ Magellan o stałej sprzedaży nikt nie wie, kto daje wsparcie i wciąż wymyślają.

6. Jest więcej …

Raczej polecam Czytaj online lub pobierz w formacie pdf do swojej kolekcji, tylko 12 MB i niskie szybka wagi.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.