Home > Geofumadas ‘hayatta bir depresif gün

Geofumadas ‘hayatta bir depresif gün

Birkaç gün önce, bir teknisyen ben aynı zamanda öfkeli ve yüksek sesle kahkaha alabilirsiniz sordu. Ben, bu herkesin kişiliğinin açıklık olduğunu düşünüyorum benim durumumda Uzun fazla iki gün boyunca kızgın hissediyorum ve çok sık benim öfke çıkmak ama (ki kötü) saklamayın. Daha sonra, bir süre sonra, bu öfke kontrolsüz bir şekilde ya da kötümser bir tutum ile depresyon gibi ya sakin açıkları gizlenmiş.

Ben Freud değilim, bu becerileri sadece bırakılır Nancy, Ama, kesinlikle, bu nedenle dikkatli bir şekilde özel hayatında özellikleri tutmak için çalışan bir teknik blog olan bu karmaşık, belki birileri mesajları arkasında duyguları yok olduğunu düşünebilirsiniz. Ve aynı zamanda benim gümrük parçası olan ironi ve kibir karışımı (her ikisi de çok kötü),, her şey iyi gidiyor ya da en azından iyi bir mizah sorunları çözmek gibi görünüyor hissediyorum ki … en azından, benim.

Son olarak, biz arkadaşız, aile, çocuk, iş, kredi kartı, kamyonet ve bize depresyon, hayal kırıklığı ve kimse yansıtan kaç tane daha reaksiyonları bilir neden her an kontrol dışına alabilirsiniz şeyler bin ile sadece insan yaratıklar, olan bizim duygu, duygular ve olacaktır. Yani, bana hak saygı ile, ben bizim “kültürel bağlam”, belki birisi için, aşağıdaki satırları serbest ne kadar teknik ve kabul ettiğiniz talep.

Bizi bastırmak Bilgiler:

  • Biz insanız yaşlı anne ile (Benim durumumda şimdi, sadece annem), Hangi hasta olur ve günlük görevleri bizi zaman alabilir. Onlar bir zamanlar şimdi elde ne çok kendi özverili çalışmaları sonucu, böylece bize onlar için en iyi vermek için çok çalışıyoruz, bize hayat verdi. Bu nedenle, çörek ile onlarla bir fincan kahve sahip ve biz ne kadar sağlık, hakkında fark ve geçen yıl bir ev hastalık duygu sonra, biz onlar için daha fazlasını yapmak istiyorum çünkü bir çaresizlik hissi ile bırakın.
  • Ayrıca var okulda çocuklar , Bazen ödevlerini yapmak ve 9:00, eve döndüğünüzde, korkunç bir gülümseme ile bize gelip diyor unutmayın:

– “… Üzgünüz, baba, okul için yapmanız gerekir bir model var ve yok azlık bunun için malzemeler, bu nedenle, bunları satın alabilirsiniz? ”

  • clip image0022 A depressive day in Geofumadas’ lifeBelki de bizim sorumluluğumuz bir parçası, ancak bazen hakkında çok şey endişe Bu küçük yaratıklar, Kim büyük bir memnuniyet ile bize doldurmak, ama aynı zamanda, hasta bize ne zaman bir doktor için gece yarısı kaçmak olun. Daha fazla, zaman zaman, onlar korkunç olurdu bir … yokluğunda hissedeceksiniz durumunda ne olacağını merak, kendi geleceği hakkında endişe.
  • Bunun yanı sıra, bir blog var , Hangi Google karar ritim göre yukarı veya aşağı alır, bu nedenle, onlar tarayıcı tarafından kendi sunucuları ve ziyaret miktarını kapattığınızda birisi olur muhtemelen korkunç azalır soluk(Bir ispanyolca Deyim: “cortarse las Venas”Bu ümitsiz durumun bir sonucu olarak . Biri Ben bazen bizi vazgeçirmek kadar çok hobi olsun nasıl bu kadar “teknik” (belki de Geofumadas olmayabilir) ama, fark kulüpler ve başkasının oluşturulan kötü olanlar daha ağır zevkleri getirebilir aynı neden hissediyor bilmiyorum Google AdSense, Analytics, Zync, RegNow, Paypal, Reviewme, tarafından clip image0031 A depressive day in Geofumadas’ lifeTLA, LinkLift ve ilgili bir çok şey.
  • Ben bir iş var bir şekilde uluslararası işbirliğinin görevi gerektiren sonuçlar olmadan bir hediye olarak para vermek olduğunu belediyelerin iş ile karşılaştırıldığında ve bazı insanlar ikna edilmesi bir karşı fedakar olduğunu. Benim gri saç yarısı (İspanyol bir deyim: canas) “Onlara hizmet, işlerini yürütmek için halkı tarafından seçilmiş olduğunu unutmak belediye teknisyenleri nedeniyle, ancakhizmet“Çalışma gerektirir. Birçok parlak zihinleri, bazı teknoloji zorluklar (Bir İspanyol Deyim:“Duros para la tecnologia“) Ve organizasyon için çok iyi değil diğerleri … Sonunda, hepsi benim arkadaşlarım.

 

  • clip image004 A depressive day in Geofumadas’ lifeBenim seyahatleri bir süre önce yer biliyorum, seyahat, ayrılmak istedim, ve ben macera bu anlamda kayıp değil itiraf etmeliyim. Ama zevk seyahat eden daha seyahat aynı işi değil, siz bir de akşam 10, evden iki hafta uzakta zaman, örneğin ortalama yoksul otel (Bir İspanyol Deyim: “hotel de mala muerte“) Ve daha sonra, aniden 8 yıl kızı bir telefon ağlıyor ve aynı zamanda söyleyerek:

– … Oh, burada olduğunu istiyorum ne kadar baba, …

Evet, beyler, birkaç kez bir ayda en az bizi bastırmak pek çok şey vardır ve bugün … tam o günlerde biridir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.