Home > Geofumadas.com için tehlike göç

Geofumadas.com için tehlike göç

Son olarak, neredeyse Cpanel bir ev sahipliği etki Cartesianos Word Press MU bir geçişten sonra veritabanı temizlenir. Bunun için, çeşitli eklentiler ve phpmyadmin erişim beni eğlenceli oldu.

Birkaç gün vardı – ve gece – Bir gelir ve gider. İşte ben sonunda tekrar yazmaya hazırım inanıyorum sonra, bazı çizgiler özetlemek.

  • Bir Word Press-mu-1.2.4 versiyonu olan ve bir Word Press 3.0.4 sürümüne göç olması ne kadar basit bir ihracat / ithalat değildi şekilde vardı.
  • Veritabanı erişimi çöpe şeylerin bir canavar silmek için değerli ama ortadan kalkmaz ise ekstra ağırlık vardır. Ihracat kadar taşınan çünkü istenmeyen kaldırıldı bile bile yeni spam tekrar indirildi süzüldü çünkü, ben bu sürümleri bir boşluk var hissediyorum çünkü ben fark ettim.clip_image001
  • Akismet büyük bir yardım, bu yorum spam silme ediliyor kaydeder.
  • Kırık bağlantı ekose desenli bu artık mevcut bağlantıları tanımlamak ve onarmak için çok iyi bir yardımcıdır. Komik, ancak bu bağlantılar güncellemiyor etki sıralamasında kaybetti. Bağlantılarınızı, geçersiz URL’ler, yazım hataları, olan tüm yorumlarını yine dostça oldu yapısı değişti, artık yaşamak sayfaları vardı. Plug-in büyük bir yardım değil, benim yazdığım bir çok şey bilmek için yararlı olmuştur ve şimdi ortadan kalktığı var.
  • Güncel sürümler plug-in ithal galeriden yeni etki alanı için hareketli görüntülerin seçeneğine sahip. Başka bir etki kalmıştı Ama eğer birçok nedenden dolayı tüm örneğin, gelmedi, bu gelmiyor, ne görüntüler geleneksel ne de küçük olanlar farklı bir yapıya yerleştirilir.
  • Bu çok yararlı olmuştur Galeri bağlantılı Görüntüler ekle plug-in. Bu iş arama yapar ve asılı neden anlatmak için bir örnek yoktur dezavantaj ile değil alınan görüntüleri, getiriyor, ben çok içerik olduğu için olduğunu düşündüm, bu yüzden kategorilere göre gittim, ama AutoCAD ve Etüt gitti asla. Depolama alanı yorgun ve lanet yapamadım tavsiye eklenti olmuştu çünkü tüm rulo oldu. Ben Cpanel, bir mesaj, çıktı genişletmek için istedi ve her şey tekrar yürüdü kullanarak yeni bir klasör oluşturmak istedim ben bu fark.
  • Ölüm kalım savaşı ile olmuştur Timthumb Arthemia şablonu (script ve önbellek) içindeki wp-content klasörleri ve başkalarına hakları ayarlayarak gerektirir komut dosyası,. Son olarak gereksiz hokkabazlık yapmak, birçok forum okuduktan sonra, bu işgal buydu. Bu WP MU gelen geçen bazı şeyler ve dokunmatik etkiler gibi görünüyor. Htaccess en bekleniyordu.
  • Ben arama motorları ile daha kolay bağlantı yapmak için yapısı değişti çünkü hala, kalıcı düzeltmek zorunda. Bu Permalinks Göç eklentisi yönlendirme büyük bir iş yapıyor, ve bir kez ben göreceğim bir model bulursanız hepsi veritabanından onarımı.
  • Seo dostu görüntüleri pek çok resim tanımı yok oldu ya da çok az kullanım değeri ile olduğu için bana yardımcı oldu.

Ben optimizasyon planı ile takip etmek var kalan kırık bağlantılar için takip vermek zorundadır iken şimdi en çok iş, gelir.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.