Home > Geofumadas 3.0: Decyzje SEO

Geofumadas 3.0: Decyzje SEO

2011 to ważny krok w hiszpańskiej wersji eGeomate, po upływie 3 lat od dnia wejścia w Cartesianos do pracy poddomeny. Rozmawialiśmy z Tomas, któremu dziękuję z okazji i, z którymi mam nadzieję utrzymać ważną kontakt w tej i innych sytuacjach, które znaleźliśmy.

clip_image001

Cartesianos pomimo uszkodzenia miał w czasie wirusowego spam był Tomas cenny wkład, choć dopiero po kilku latach tylko Txus i ja nalegał w wędrownym sposób. Ale to są rzeczy, po czym w ramach ograniczeń wynikających przez WordPress MU, który już nie istnieje jako takie, ale jako ogólne rozszerzenie o nazwie wielu serwerach. Niektóre ustawienia szablonu zostały dokonane na bieżąco, ale potrzeba czasu, że czasami nie mamy, a niektóre nie są już proste korekty.

Następnie, że pomysły optymalizacji dla wyszukiwarek (SEO) przyjeżdżają, wydają tematy, które powinny być uwzględnione, a także decyzji, które mogą ograniczać wzrost. Wśród nich:

  • Użyj wtyczki do optymalizacji. Do tej pory nie miały korzystać z tagów i metatagi, robi tak, gdy masz 900 wpisów jest szalony, jeśli nie uciekać się do plug-in, które ułatwiają tego rodzaju procedur. Większość z nich plug-in nie wsparcie dla aktualnej wersji, tak aby dostosować je ma swój czas.
  • Ustawienia Mass. Więc trendy połączenia są zmienne w czasie, na przykład AutoCAD 2012 już nie jest przedmiotem zainteresowania, ale to będzie 3 miesiące później, a zmiana tego typu do tej etykiety bez plug-in lub skrypt w bazie danych … Bóg musi być z nami.
  • Regulacja śledzenia robotów, które są zwykle w katalogu głównym. To nie tylko kliknięcia, są plug-iny, które czynią to, ale po przetestowaniu widzę istnieje dynamiczny rzeczy, że Google i Yahoo nie rozumieją.
  • Przyjazne adresy URL, z którego subdomeny popełnia przez wyszukiwarki. Więcej niż zszczególny Nazwa bloga, który sam w sobie nie jest przyjazny.
  • Walidacja W3C jest prostsze teraz, ponieważ za pomocą jednego kliknięcia można znaleźć Błąd w listę. Problemem jest to, że niektóre z nich są błędy w stylu, więc trzeba dotykać css bezpośrednio i w niektórych przypadkach szablon
  • Życzę korekty pracownicy byli kiedyś, co jest bardziej skomplikowane jest dodanie skryptów, które kilka dni później mają być usunięte, bo karać ranking.
  • Sieci społecznościowe. Nie wierzę w ogóle na nich, ale przynajmniej wiem, nie dołączyć Facebooka w sposób kontrolowany będzie bolało w 2012. –Jeśli Maya nie pokonać ten czas.
  • Linkbuilding. Innym rolki …
  • Anchor tekst. Cóż, jak wielu rzeczy się nauczyć.

Więc tak, wśród najbliższych dniach zostaną plany migracji do egeomate.com domeny, która jakiś czas temu przychodzi chodzenie bez optymalizacji, tak Google nie zdaje sobie sprawy, że jest niemal dokładną repliką.

Poza tym, Nancy ostatecznie zakończył dwa lata wpisów w angielskiej wersji językowej. To kosztowało ją światu zrozumieć mój żargon, a gdy byliśmy o ogłosić w chabacano wersja. To będzie kolejny domeny, z którym mam nadzieję osiągnąć na rynku bardziej złożonego i które nie odważę bez narzędzia spamu filtrowania. Askismet robi wielką pracę na ten temat, ale mają to w języku hiszpańskim pokazało mi, że Anglo-Saxon spam wymaga więcej niż jednego oka, aby dostrzec.

Trudno powiedzieć … ale jest. W ciągu kilku dni będziesz używany do przekierowania i nowe skóry, motyw, który przyniósł mi trochę zabawny w części wypoczynku i dni stycznia. Ważną rzeczą jest to, że Geomate idzie, Nazwa, która wiele zawdzięcza Cartesianos, Cartesia i ich społeczności całego.

Tak, wiele planów na ten rok.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.