Home > Favori Yazılım ölmeli

Favori Yazılım ölmeli

Bu PC Magazine’in ayın sürümü, Windows işletim sistemi için Microsoft popülaritesi ve özellikle karşı ironi bu seviyede ifadeler doludur. Ben PC Magazine, onu köstebek ve podcast onu açık sesini özleyeceğim bırakır Nadia Molina, için bu yazı adamak istiyorum, ama biz kesinlikle onun ile onu biliyorum kişisel blog.

Ağır bir konu ile ayın konusu, John Dvorak, dönerek “Windows ölmeli” tarihin 25 yıl sonra, biz en popüler işletim sistemi daha ilerleme olamayacağını kabul etmek gerekir … değil şeklinde oluyor gibi önermektedir. Bu arada, Lance Ulanoff 25 yıl içinde başka şeyler değişti ve Windows’un yeniden başlatılması neredeyse imkansız olduğunu nasıl bir kontrast yapar, onun teması “Aynı fazlası? ¡Hayır!” kesin olduğunu.

Ve gerçektir ki Steve Ballmer Birkaç ay önce, Windows Vista neden kötü tat sonra, tarih yapacak ifadeler biri söylemeye cesaret Idiotpedia. O insanların ise% 97 PC Mac, tüketim hacmi nedeniyle kalitesini ölçmek için trajik bir şekilde daha iyi olduğunu en açık gösteri oldu Windows kullanıyorsanız söyledi. Sadece Windows Vista biraz daha iyi olduğunu söylemek Windows 7 cesaret edemiyor. EPA!

Teknoloji, kullanıcılar biz uygulanan süreçleri sürdürülebilir istemiyorsanız eğer, seçim çok özgürlük yok. Bu kimse bize piyasada daha pahalı programı satın almak için bir bıçak koymak doğrudur, ama Moore yasası olan pazar payı önemsiz ve bu nedenle ticari olarak sürdürülemez olduğunu küçük girişimler öldürmek için büyük ticari markalar üzerinde tekel sürdürmenin sorumlu olmuştur. Biz tam tersine, büyük şirketler yerine kendi zayıflıklarını mücadele, büyük marka yazılım geri yarısını vermek yenilikçi teknolojiler göreli hayranları kıtlığı tarafından hor görülüyor nasıl sadece lider onun kadar “saçma bir şekilde mutasyona farklı niş doyurmak isteyen bize “.

Burada “demek o kadar kolay değiltercihleri ​​için farklı renkler de vardır, “(İspanyol Deyim: ‘para gustos, los colores’ herkes için kişisel bir seçenek var demektir) Çünkü kısa olduğu halde elbise modası yaşam döngüsü, geri dönüştürülebilir, teknolojik ortamda olmaz bir şey. Şahsen ben bu kalabalık markalar uygulamak için tercih, kullanımı insan kaynakları, ölmeyecektir satış destek ve garanti (yakında) bulma kolaylığı nedeniyle. Ama düşük maliyetli çözümler ile yapıyor fiyat, kolaylık ve yeni özellikler yaratma kolaylığı açısından daha kolay olurdu itiraf etmeliyim. Daha pahalı ve zor hale ya da “kararsız sürdürülebilir” yapmak arasındaki dengeyi her iki ağırlığında, bu ilk risk ikincisi daha kabul edilebilir olduğu açıktır.

Garip bir şekilde, yayının PC Magazine’in ikinci bölümü atma açıkta çok övgü (İspanyolca deyim: ‘flores’, dalkavukluk) Bir süre için yapıyor Apple’ın bilgisayar ve uygulamaları için. Biz haklılar ama çünkü bu kez, çoğunluğu görüş yazarken başarı ölçüsüdür ve akıntıya karşı yüzmek inanarak değil sadece, bu hareket tebrik gerektiren bir tek başına değer (İspanyol Idiom: Perse); bu riskli (İspanyol Deyim: ‘se la juegan’) Biz dergisinin İngilizce sürümü (baskı formatında) önce birkaç ay kayboldu hatırlıyorum.

Linux çalıştı herkes Windows daha verimli olduğunu biliyor, bu yüzden o yüksek sesle böylece bile sadece günlük 22 ziyaretçiler için yapıyorum, yerine komşunun çim eleştirme cennette duyulmasını söyleyebilirim. Ama sürekli güvensizlik ve verimsiz karamsarlık aşırı düşmek için dikkatli olmak, tutarlı ve bu tarafsız olmak için gereklidir. Yolun sonunda, şeyler yapmak için yeni yollar arayan tutkusu daha iyi sonuçlar inşa edecek ve zaman bize sebep verecektir.

Sonuç olarak ben monitörden bizi ayıran 45 inç gizlilik içinde gerekli bir egzersiz olarak bu yazı tavsiye, birkaç dakika coğrafi dünyada bizim en çok kullanılan programları da arka tabut ile yürüyebiliyordu olmadığını yansıtmak için. Son sekiz yılın yenilikleri büyük süreçlerinde daha etkili üretilen varsa şeyleri yapmanın yeni yollarını adımlar azalarak RAM artırmak için ihtiyaç yenilik ve gelişme payı eşdeğer ise, günlük rutin meydana geldi.

Her şey, Kral uzun ömürlü rağmen.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.